چهارشنبه ٢٥ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > تایید صلاحیت ۸۸ داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی توسط هیأت ‌های اجرایی در استان هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٣٢٧

تاریخ:1398/09/27


رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان خبر داد:
تایید صلاحیت ۸۸ داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی توسط هیأت ‌های اجرایی در استان هرمزگان

رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان از اعلام نتیجه تائید و یا عدم تائید صلاحیت نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم توسط هیئت‌های اجرایی استان خبر داد و گفت: ۸۸ نفر از نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در هرمزگان تایید صلاحیت شدند.

 

 

 

 


به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان هرمزگان، دکتر سعید ناجی ضمن اعلام این خبر، با بیان اینکه هیئت‌های اجرایی سراسر استان، بر اساس نظر مراجع استعلامی چهارگانه سوابق داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم را بررسی کردند، اظهار داشت: ۱۱ نفر از نامزدهای انتخابات مجلس در هرمزگان بر اساس بررسی‌های هیئت‌های اجرایی رد صلاحیت شدند.
 
رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان با بیان اینکه 26 آذرماه مهلت هیئت‌های اجرایی برای بررسی صلاحیت نامزدهای یازدهمین دوره مجلس به پایان رسید، عنوان کرد: در حال حاضر و طبق اعلام نظر هیئت‌های اجرایی سراسر استان تمامی نمایندگان فعلی حاضر هرمزگان در مجلس شورای اسلامی تائید صلاحیت شده‌اند.
 
ناجی با بیان اینکه از بین ۱۱۳ نفری که در سه حوزه انتخابیه استان ثبت‌نام کرده و داوطلب شرکت در انتخابات مجلس یازدهم بودند، صلاحیت ۸۸ نفر توسط هیئت‌های اجرایی تائید شده است، تصریح کرد: علاوه بر عدم تائید صلاحیت ۱۱ نفر از کاندیداها توسط هیئت‌های اجرایی، تعداد ۱۴ نفر نیز از شرکت در انتخابات انصراف داده‌اند.
 
وی خاطرنشان کرد: از ۱۱ داوطلب رد صلاحیت شده هفت نفر در حوزه مرکزی و چهار نفر حوزه غرب استان بودند و در حوزه شرق استان تمامی داوطلبان تایید صلاحیت شده اند.

شماره خبر : ٢٠٣٢٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/23

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.