چهارشنبه ٠٩ بهمن ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > کنگره ملی شهدای استان هرمزگان یک کار با عظمت و دارای برکات فراوان است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٢٥٨

تاریخ:1398/09/20


دکتر همتی در ستاد برگزاری کنگره ملی بزرگداشت ۱۵۰۰ شهید استان:
کنگره ملی شهدای استان هرمزگان یک کار با عظمت و دارای برکات فراوان است

استاندار هرمزگان گفت: کنگره ملی شهدای استان هرمزگان یک کار با عظمت است که به برکت شهدای بزرگوار برگزار می شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست ستاد برگزاری کنگره ملی بزرگداشت ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان، عنوان کرد: کنگره ملی شهدای استان هرمزگان یک کار با عظمت است که به برکت شهدای بزرگوار برگزار می شود.

وی ادامه داد: امنیت، آرامش، سعادت، پیشرفت و توسعه ایران اسلامی مرهون فداکاری و ایثار شهدای بزرگوار است.

استاندار هرمزگان افزود: مجموعه دستگاه‌های اجرایی استان هرمزگان اقدامات خوبی برای برگزاری مطلوب این کنگره انجام داده اند و استان آماده برگزاری کنگره ملی بزرگداشت ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان است.

همتی خاطرنشان کرد: این کنگره آثار و برکات بسیاری در ابعاد مختلف برای استان هرمزگان از جمله در حوزه نشاط اجتماعی، فرهنگی و معنوی برای هرمزگان به همراه دارد.

وی گفت: از طریق برگزاری این کنگره اقشار مختلف جامعه به ویژه نسل جوان با راه و اهداف شهدای بزرگوار هرچه بیشتر آشنا می شوند.

استاندار هرمزگان اظهار داشت: برگزاری برنامه های متنوع از جمله اجرای ۱۵۰۰ پروژه های عمرانی و برگزاری جشن ازدواج آسان و تامین جهیزیه برای ۱۵۰۰ زوج جوان در استان از جمله اقدامات به مناسبت برگزاری این کنگره است.

شماره خبر : ٢٠٢٥٨
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.