چهارشنبه ٠٩ بهمن ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > تامین جهیزیه و برگزاری مراسم ازدواج آسان ۱۵۰۰ زوج جوان در هرمزگان به مناسبت برگزاری کنگره ملی شهدای استان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٢٥٧

تاریخ:1398/09/20


استاندار هرمزگان خبر داد:
تامین جهیزیه و برگزاری مراسم ازدواج آسان ۱۵۰۰ زوج جوان در هرمزگان به مناسبت برگزاری کنگره ملی شهدای استان

استاندار هرمزگان از تامین جهیزیه و برگزاری مراسم ازدواج آسان ۱۵۰۰ زوج جوان در هرمزگان به مناسبت برگزاری کنگره ملی شهدای استان خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان از جهیزیه های تهیه شده برای مراسم ازدواج آسان ۱۵۰۰ زوج جوان در هرمزگان به مناسبت برگزاری کنگره ملی شهدای استان بازدید نمود.

دکتر فریدون همتی در این خصوص عنوان کرد: با توجه به در پیش بودن برگزاری کنگره ملی بزرگداشت ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان، برنامه های متنوعی در این راستا در استان در حال برگزاری است.

وی ادامه داد: یکی از این برنامه ها برگزاری جشن ازدواج آسان ۱۵۰۰ زوج جوان در هرمزگان به برکت ۱۵۰۰ شهید این استان می باشد.

استاندار هرمزگان افزود: در این راستا با تلاش صورت گرفته از سوی دستگاه‌های مسئول با محوریت سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان، جهیزیه این زوج های جوان که هر کدام از آنها شامل ۱۶ قلم از وسایل مورد نیاز زندگی می باشد، تهیه شده است.

همتی تصریح کرد: این اقدام در راستای ترویج ازدواج آسان و بهره‌گیری از معنویت و برکت شهدای بزرگوار در زندگی این زوج های جوان انجام می شود.

شماره خبر : ٢٠٢٥٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.