چهارشنبه ٠٩ بهمن ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > پرورش ماهی یک ظرفیت عظیم برای اشتغالزایی در هرمزگان از جمله شهرستان سیریک است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٢٥٦

تاریخ:1398/09/20


دکتر همتی در دیدار با امام جمعه و جمعی از اعضای شوراها، معتمدین و دهیاران بخش بمانی شهرستان سیریک:
پرورش ماهی یک ظرفیت عظیم برای اشتغالزایی در هرمزگان از جمله شهرستان سیریک است

استاندار هرمزگان گفت: پرورش ماهی یک ظرفیت عظیم برای اشتغالزایی در سراسر مناطق ساحلی هرمزگان از جمله شهرستان سیریک است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در دیدار با امام جمعه و جمعی از اعضای شوراها، معتمدین و دهیاران بخش بمانی شهرستان سیریک، با اشاره به ظرفیت های این شهرستان ساحلی در شرق هرمزگان، عنوان کرد: پرورش ماهی یک ظرفیت عظیم برای اشتغالزایی در سراسر مناطق ساحلی هرمزگان از جمله شهرستان سیریک است و باید از این ظرفیت به شکل مناسب استفاده کنیم.

وی ادامه داد: در این راستا نیاز است، تعاونی هایی با حضور مردم این مناطق از جمله تعاونی های صیادی فعال شده و در زمینه پرورش ماهی مشارکت داشته باشند.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: برای ایجاد اشتغال باید بر روی بخش‌های مختلف از جمله مشاغل خانگی، گردشگری، صنایع دستی، صیادی، کشاورزی و ایجاد گلخانه ها متمرکز شویم.

همتی خاطرنشان کرد: تسهیلات مناسبی برای ایجاد اشتغال در روستاها پرداخت می‌شود.

در این نشست مسئولان بخش بمانی شهرستان سیریک به بیان مسائل مرتبط با این بخش پرداختند و مباحث مطرح شده مورد بررسی قرار گرفت.

شماره خبر : ٢٠٢٥٦
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.