چهارشنبه ٠٩ بهمن ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > فرمانداران زمینه برگزاری هر چه باشکوه تر کنگره ملی شهدای هرمزگان را فراهم کنند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٢٤٧

تاریخ:1398/09/19


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
فرمانداران زمینه برگزاری هر چه باشکوه تر کنگره ملی شهدای هرمزگان را فراهم کنند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: فرمانداران باید با استفاده از ظرفیت ها و مشارکت سایر ارگان های شهرستان ها زمینه برگزاری هر چه با شکوه تر گنکره ملی ۱۵۰۰ شهید هرمزگان را فراهم کنند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر سعید ناجی در جلسه هماهنگی برگزاری گنکره ملی ۱۵۰۰ شهید هرمزگان که از طریق ویدئو کنفرانس با فرمانداران استان هرمزگان برگزار شد، افزود: شهدا دین بزرگی بر گردن همه ما دارند و همه ما مدیون شهدای بزرگوار هستیم و باید تلاش کنیم که این کنگره در تمامی ابعاد به خوبی برگزار شود.

وی با تاکید بر ضرورت استفاده از تمامی ظرفیت های استان در برگزاری گنکره ملی شهدای هرمزگان، گفت: ارج نهادن به جایگاه شامخ شهدا و زنده نگه داشتن یاد و خاطره آنها جزء وظایف همه بوده که باید در همه حوزه‌ها به آن پرداخته شود.

ناجی کنگره ملی شهدای استان هرمزگان را فضای مناسبی دانست که می تواند  نسل جوان را با حقیقت دفاع مقدس و فداکاری و ایثارگری شهدا و رزمندگان آشنا کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان اضافه کرد: با انتقال ارزش های دفاع مقدس می توان فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل جدید منتقل و جامعه را به سمت اهداف متعالی هدایت کرد.

ناجی خاطرنشان کرد:  در هرمزگان تمامی مجموعه‌ها با همگرایی و همدلی بسیار خوب در راستای برگزاری با شکوه یادواره ها و کنگره ملی۱۵۰۰ شهید استان گام بر می‌دارند و این همدلی و همکاری نتایج ارزشمندی را به همراه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه اقدامات خوب و قابل توجهی برای برگزاری کنگره ملی شهدای استان هرمزگان انجام شده است، گفت: در مدت زمان باقی مانده برای برگزاری این کنگره نیز باید همه تدابیر لازم اندیشیده شود و پیگیری امور و نظارت بر کارها با دقت و سرعت لازم صورت گیرد.

شماره خبر : ٢٠٢٤٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.