چهارشنبه ٠٩ بهمن ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > کالاهای اساسی به مقدار کافی در هرمزگان ذخیره سازی شده است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٢٤٣

تاریخ:1398/09/19


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
کالاهای اساسی به مقدار کافی در هرمزگان ذخیره سازی شده است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: کالاهای اساسی به مقدار مورد نیاز در هرمزگان ذخیره سازی شده و این کالاها به وفور در دسترس است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در نهمین جلسه ویژه ویدئو کنفرانسی ستاد تنظیم بازار استان هرمزگان با فرمانداران با اشاره به اهمیت تنظیم بازار، عنوان کرد: تمامی اقدامات در حوزه بازار با محوریت تصمیمات ستاد تنظیم بازار استان دنبال گردد.

وی تصریح کرد: کالا های اساسی به مقدار مورد نیاز در استان هرمزگان ذخیره سازی شده است و این کالا ها به وفور در دسترس مردم است.

حیدری گفت: دستگاه‌های اجرایی ذیربط به ویژه شرکت پخش فرآورده‌های نفتی، شهرداران و راهنمایی و رانندگی با همکاری آموزش و پرورش در خصوص ساماندهی سرویس های مدارس به رسالت خود عمل کنند تا خللی در مسیر جابجایی دانش آموزان ایجاد نگردد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان خاطر نشان کرد: با توجه به موقعیت جغرافیایی شهرستان بشاگرد دستگاه‌های اجرایی ذیربط به ویژه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای تدبیری ویژه برای ساماندهی سرویس مدارس این شهرستان با همکاری آموزش و پرورش اتخاد کنند تا در زمینه جابجایی ایمن دانش آموزان دغدغه ای نباشد.

شماره خبر : ٢٠٢٤٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.