سه شنبه ١٣ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > روند ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در هرمزگان به خوبی طی شده است/رسالت هیات بازرسی حصول اطمینان از اجرای قانون است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٢٠١

تاریخ:1398/09/16


رئیس هیات بازرسی انتخابات استان هرمزگان:
روند ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در هرمزگان به خوبی طی شده است/رسالت هیات بازرسی حصول اطمینان از اجرای قانون است

رئیس هیات بازرسی انتخابات استان هرمزگان گفت: با اقدامات و تلاش های صورت پذیرفته توسط اعضای ستاد انتخابات استان روند ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در هرمزگان به خوبی طی شده است.

 

 

 

 


به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان هرمزگان، دکتر ایرج حیدری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان و رئیس هیات بازرسی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان هرمزگان در جریان بازدید از ستاد انتخابات و هیات بازرسی حوزه انتخابیه شرق استان با اشاره به روند ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد: با مدیریت مدبرانه استاندار محترم استان وتلاش های مجموعه ستاد انتخابات استان و شهرستان ها، روند ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در سه حوزه انتخابیه بندرعباس، میناب و بندرلنگه از ابتدا تا انتها به خوبی طی شده است.

وی گفت: داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان هرمزگان مراحل ثبت نام خود را به موقع، بدون مشکل و با سرعت لازم باحضور در فرمانداری های حوزه های انتخابیه به اتمام رسانده اند.

رئیس هیات بازرسی انتخابات استان هرمزگان خاطرنشان کرد: برگزاری موفق مرحله اول روند انتخابات در هرمزگان، نوید بخش برگزاری انتخاباتی منظم و باشکوه در هرمزگان با مدیریت استاندار محترم استان است.

وی با اشاره به ماموریت هیأت بازرسی انتخابات، تصریح کرد: مهمترین ماموریت هیات بازرسی انتخابات حصول اطمینان از اجرای قانون و پیشگیری از بروز تخلف است.

شایان ذکر است؛ دکتر حیدری رئیس هیأت بازرسی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان هرمزگان با همراهی جهانگیری مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد و بازرسی استانداری هرمزگان با حضور در فرمانداری شهرستان میناب از بخش های مختلف ستاد انتخابات شرق استان واقع در فرمانداری میناب بازدید به عمل آورد.

معاون استاندار هرمزگان در جریان این بازدید از نزدیک در جریان روند ثبت نام داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شرق استان قرار گرفت.

حوزه انتخابیه شرق هرمزگان شامل شهرستان های میناب، جاسک، رودان، بشاگرد و سیریک می باشد.

رئیس هیات بازرسی انتخابات استان هرمزگان از هیات بازرسی انتخابات شهرستان میناب نیز بازدید و درجریان اقدامات این هیات قرار گرفت.

بازدید از کمیته امنیت، حراست و اطلاع رسانی ازدیگر برنامه‌های سفر رئیس هیات بازرسی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان، به شهرستان میناب بود.

شماره خبر : ٢٠٢٠١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.