سه شنبه ١٣ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > فرآیندهای برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی طبق قانون به شکل مناسب در هرمزگان در حال انجام است/آمادگی لازم برای برگزاری انتخاباتی باشکوه و با حضور حداکثری مردم در هرمزگان وجود دارد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠١٩٤

تاریخ:1398/09/15


استاندار هرمزگان در بازدید از فعالیت های ستاد انتخابات شهرستان بندرعباس:
فرآیندهای برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی طبق قانون به شکل مناسب در هرمزگان در حال انجام است/آمادگی لازم برای برگزاری انتخاباتی باشکوه و با حضور حداکثری مردم در هرمزگان وجود دارد

استاندار هرمزگان گفت: فرآیندهای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مرحله به مرحله طبق قانون و بر اساس جدول زمانبندی تعیین شده به شکل مناسب در هرمزگان در حال انجام است.

 

 

 

 


به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان هرمزگان، دکتر فریدون همتی در بازدید از فعالیت های ستاد انتخابات شهرستان بندرعباس، عنوان کرد: فرآیند اولیه فعالیت های ستاد انتخابات استان هرمزگان از اردیبهشت ماه سال جاری جهت آمادگی برای برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی آغاز شد.

وی ادامه داد: بر اساس جدول زمانبندی انتخابات، ثبت نام داوطلبان نمایندگی مجلس از دهم آذر همزمان با سراسر کشور، در سه مرکز حوزه انتخابیه در هرمزگان در فرمانداری‌های شهرستان‌های بندرعباس، میناب و بندرلنگه آغاز شد و تا شانزدهم آذر ادامه دارد.

استاندار هرمزگان افزود: فرآیندهای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مرحله به مرحله طبق قانون و بر اساس جدول زمانبندی تعیین شده به شکل مناسب در هرمزگان در حال انجام است.

وی خاطرنشان کرد: هیأت های اجرایی انتخابات در شهرستان های استان هرمزگان تشکیل شده است.

استاندار هرمزگان اظهار داشت: آمادگی لازم برای برگزاری انتخاباتی باشکوه، قانونمند و با حضور حداکثری مردم در استان هرمزگان وجود دارد.

شماره خبر : ٢٠١٩٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.