دوشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > نام نویسی ۱۱ نفر در چهارمین روز ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس در هرمزگان/تعداد ثبت نام شدگان در هرمزگان به ۳۲ نفر رسید


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠١٧٦

تاریخ:1398/09/13


رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان:
نام نویسی ۱۱ نفر در چهارمین روز ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس در هرمزگان/تعداد ثبت نام شدگان در هرمزگان به ۳۲ نفر رسید

رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان گفت: در چهارمین روز نام نویسی از داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۱۱ نفر در هرمزگان ثبت نام کردند.

 

 

 

 


به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان هرمزگان، دکتر سعید ناجی عنوان کرد: هفت نفر از این افراد در حوزه انتخابیه مرکز استان (بندرعباس، حاجی آباد، قشم، بندخمیر، و بوموسی)، سه نفر در حوزه شرق استان (شهرستان‌های میناب، رودان، سیریک، جاسک و بشاگرد) و یک نفر نیز در حوزه غرب هرمزگان (بندرلنگه، بستک و پارسیان) نام نویسی کردند.

وی افزود: تاکنون در مجموع ۳۲ نفر داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی در هرمزگان نام نویسی کردند که پنج نفر از آنها خانم هستند.

رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان ادامه داد: از این شمار ۲۰ نفر در حوزه انتخابیه بندرعباس و ۱۰ نفر در حوزه شرق و دو نفر در حوزه غرب استان هستند.

ناجی گفت: شش نفر از داوطلبان مدرک دکتری دارند و ۲۶ نفر دیگر دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند.

وی خاطرنشان کرد: نام نویسی از داوطلبان استان هرمزگان تا ۱۶ آذر در سه فرمانداری بندرعباس، میناب و بندرلنگه و ستاد انتخابات کشور ادامه دارد.

شماره خبر : ٢٠١٧٦
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/19

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.