جمعه ٢٠ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > افتتاح شش هکتار گلخانه تولید محصولات کشاورزی با حضور استاندار هرمزگان و معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور در روستای شهدادی شهرستان حاجی آباد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٠١٩

تاریخ:1398/08/25افتتاح شش هکتار گلخانه تولید محصولات کشاورزی با حضور استاندار هرمزگان و معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور در روستای شهدادی شهرستان حاجی آباد

با حضور دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان و دکتر محمد امید معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور، شش هکتار گلخانه تولید محصولات کشاورزی در روستای شهدادی شهرستان حاجی آباد به بهره برداری رسید.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، این گلخانه های تولید محصولات کشاورزی با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد تومان از محل تسهیلات اشتغالزایی روستایی راه اندازی شده‌اند.

استاندار هرمزگان پس از بهره‌برداری از این گلخانه های تولید محصولات کشاورزی، عنوان کرد: با توجه به سیاست دولت مبنی بر توجه به کشت گلخانه ای، راه اندازی گلخانه ها در هرمزگان رو به افزایش است و در این زمینه شهرستان حاجی آباد به قطب تولیدات گلخانه ای در استان تبدیل شده است.

وی ادامه داد: این گلخانه ها که با استفاده از تسهیلات اشتغال پایدار روستایی ایجاد شده‌اند، توانسته‌اند اشتغال قابل توجهی را ایجاد کنند.

همتی تصریح کرد: در این گلخانه ها محصولات کشاورزی به شیوه های نوین و با بهره وری در مصرف آب، تولید می شوند.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: هدف ما این است که براساس برنامه ششم توسعه، پنج هزار هکتار گلخانه تولید محصولات کشاورزی در هرمزگان ایجاد شود و در این زمینه حمایت های خوبی از سرمایه گذاران این بخش خواهیم داشت.

دکتر محمد امید معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور نیز پس از افتتاح این گلخانه های کشاورزی، بیان داشت: با توجه به اختصاص اعتبارات مناسب از محل صندوق توسعه ملی برای ایجاد اشتغال روستایی، طرح های خوبی از جمله در بخش گلخانه ها با استفاده از این تسهیلات اجرایی شده و تلاش می‌کنیم که اجرای چنین طرح‌های ارزشمندی توسعه پیدا کند.

شماره خبر : ٢٠٠١٩
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/18

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.