جمعه ٢٠ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > فرمانداران شخصاً مدیریت حمل و نقل عمومی و بازار را در دستور کار قرار دهند/هرگونه افزایش کرایه حمل و نقل عمومی بدون مصوبه ستاد تنظیم بازار در هرمزگان ممنوع است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٠١٧

تاریخ:1398/08/25


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
فرمانداران شخصاً مدیریت حمل و نقل عمومی و بازار را در دستور کار قرار دهند/هرگونه افزایش کرایه حمل و نقل عمومی بدون مصوبه ستاد تنظیم بازار در هرمزگان ممنوع است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: برای ارائه هرچه بهتر خدمات به مردم در حوزه حمل و نقل عمومی و تامین کالاها فرمانداران شخصاً مدیریت این دو حوزه را در دستور کار قرار دهند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در جلسه ویژه ستاد تنظیم بازار استان هرمزگان با فرمانداران که به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد، عنوان کرد: هرگونه افزایش نرخ کرایه های برون شهری و درون شهری تا ابلاغ مصوبه ستاد تنظیم بازار استان ممنوع است.

وی با تاکید بر مدیریت حمل و نقل درون شهری و برون شهری استان، افزود: فرمانداران با اتخاذ تمهیدات لازم با همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل استان و تامین اتوبوس وم ینی بوس مورد نیاز، از ایجادخلل درحمل و نقل عمومی به ویژه برون شهری جلوگیری بعمل آورند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با تاکید بر رصد بازار توسط فرمانداران، تصریح کرد: فرمانداران به صورت میدانی محسوس و نامحسوس آخرین وضعیت حمل و نقل عمومی و بازار را رصد و اقدامات صورت پذیرفته را گزارش نمایند.

وی در همین رابطه گفت: فرمانداران فقط بر مرکز شهرستان تمرکز نکنند و مسائل و مشکلات بخش ها و شهرهای تابعه شهرستان ها در حوزه حمل و نقل عمومی و تامین کالاها و خدمات را نیز رصد و پیگیری نمایند.

حیدری اظهار داشت: فرمانداران ساماندهی مسافر برهای شخصی را پیگیری نمایند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: حفظ اشتغال مسافر برهای شخصی مهم است و رفع دغدغه های این مجموعه از طریق دستگاه‌های ملی در حال پیگیری است.

وی گفت: جلسات ستاد تنظیم بازار شهرستان ها در دو نوبت صبح وعصر برگزار و گزارش اقدامات منعکس گردد.

حیدری با تاکید بر تامین کالا های مورد نیاز مردم، افزود: کالا های مورد نیاز مردم استان به موقع تامین تا خللی در این زمینه ایجاد نگردد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: ساماندهی شناورهای بنزین سوز توسط اداره کل شیلات باهمکاری فرمانداران پیگیری گردد تا طی یک برنامه مشخص سوخت مورد نیاز آنها تامین گردد.

حیدری تصریح کرد: گاز خانگی مورد نیاز مردم مناطق مختلف استان به وفور تامین گردیده است و فرمانداران از خروج سیلندر گاز از استان ممانعت بعمل آورند.

وی تصریح کرد: تمام وسایل حمل و نقل عمومی دستگاه ها در اختیار فرمانداران شهرستان های استان باشد تا امور را در حوزه حمل و نقل عمومی مدیریت کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان اظهار داشت: مدیران دستگاه‌های اجرایی و فرمانداران تمامی امکانات را جهت رفاه حال مردم بسیج نمایند.

شماره خبر : ٢٠٠١٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/18

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.