جمعه ٢٠ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > ایجاد اشتغال از راه های حفظ کرامت انسانی است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٠١٦

تاریخ:1398/08/25


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
ایجاد اشتغال از راه های حفظ کرامت انسانی است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان یکی از بهترین راه های حفظ کرامت انسانی افراد در جامعه را توجه به ایجاد شغل پایدار برای همه دانست و گفت: هرکسی باید بتواند با حداقل کاری معاش خود را تامین کند تا آزادگی خود را از دست ندهد و این کاری ارزشمند است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر سعید ناجی در همایش تجلیل از مددجویان کارآفرین تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) استان هرمزگان، افزود: یکی از رسالت های جدی ما، حفاظت و حراست از فضایل اخلاقی در جامعه است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با طرح این پرسش که اگر فقر و محرومیت در جامعه ای گسترش یاید آن جامعه بناست به کدام تعالی انسانی دست یابد، عنوان کرد: این موضوعات در ادبیات دینی با نگاه به فعالیت های امداد و یاری به دیگران قابل توجه است.

وی با بیان اینکه کرامت انسانی و عزت نفس افراد برای ما مهم و ارزشمند است، گفت: همه اقدامات مجموعه افراد خیر و کمیته امداد و موسسه های خیریه، از این منظر قابل توجه است که تلاش کنیم حفظ آبروی افراد بیش از بیش مورد توجه قرار گیرد.

معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با ذکر این نکته که با همگرایی زمینه اشتغال به نحوی باید فراهم شود که افراد روی پای خود بیاستند، از کارآفرینان کمیته امداد امام خمینی(ره) به عنوان هنرمندانی یاد کرد و گفت: کارآفرینان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) می توانند علاوه بر اشتغال خود زمینه اشتغال دیگران را نیز فراهم سازند و این کار ارزشمندی است که با ترویج فرهنگ انفاق امکان پذیر است.

وی گفت: مدیریت استان آمادگی دارد که در زمینه اشتغال مددجویان اقدامات لازم را انجام دهد تا چهره فقر و محرومیت از هرمزگان پاک شود.

شماره خبر : ٢٠٠١٦
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/18

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.