جمعه ٢٠ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > بازدید استاندار هرمزگان از پروژه‌های گردشگری و عمرانی جزیره هرمز/افتتاح زمین ورزشی چمن مصنوعی و آغاز احداث یک هتل جدید در جزیره هرمز/آماده سازی دو مجموعه جدید گردشگری و اقامتی در جزیره هرمز تا پایان سال جاری/دکتر همتی: جزیره هرمز آینده بسیار درخشانی در زمینه گردشگری خواهد داشت/احداث مجموعه های جدید گردشگری و اقامتی و اجرای طرح‌های بوم گردی در جزیره هرمز رو به رشد است/امکانات و زیرساخت‌های جزیره هرمز به سطح مطلوبی می‌رسد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٠١٠

تاریخ:1398/08/24بازدید استاندار هرمزگان از پروژه‌های گردشگری و عمرانی جزیره هرمز/افتتاح زمین ورزشی چمن مصنوعی و آغاز احداث یک هتل جدید در جزیره هرمز/آماده سازی دو مجموعه جدید گردشگری و اقامتی در جزیره هرمز تا پایان سال جاری/دکتر همتی: جزیره هرمز آینده بسیار درخشانی در زمینه گردشگری خواهد داشت/احداث مجموعه های جدید گردشگری و اقامتی و اجرای طرح‌های بوم گردی در جزیره هرمز رو به رشد است/امکانات و زیرساخت‌های جزیره هرمز به سطح مطلوبی می‌رسد

دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در سفر روز جمعه خود به جزیره هرمز از روند اجرای پروژه‌های گردشگری و تفریحی این جزیره، بازدید کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، در بازدید استاندار هرمزگان از طرح‌های گردشگری و عمرانی جزیره هرمز، مقرر شد دو مجموعه جدید گردشگری و اقامتی در حال احداث در این جزیره، تا پایان سال جاری تکمیل و آماده بهره‌برداری شوند تا در ایام پایان سال و تعطیلات نوروز مورد استفاده گردشگران قرار گیرند.

استاندار هرمزگان در ادامه میزان پیشرفت پروژه جاده رینگ دور جزیره هرمز را مورد بررسی قرار داد.

دکتر فریدون همتی همچنین از تصفیه‌خانه این جزیره بازید و در جریان فرآیند و میزان تصفیه آب، در این تصفیه‌خانه قرار گرفت.

استاندار هرمزگان در این بازدید ضمن بررسی مسائل و مشکلات این طرح‌ها، دستورات لازم‌ را جهت تسریع در انجام پروژه‌ها به فرماندار بندرعباس و مدیران دستگاه‌های اجرایی صادر کرد.

همچنین در سفر استاندار هرمزگان به جزیره هرمز، عملیات احداث هتل "قصر سرخ هرمز" در این جزیره آغاز شد. این هتل با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی احداث می‌شود.

زمین ورزشی چمن مصنوعی جزیره هرمز نیز با حضور استاندار هرمزگان افتتاح شد. این پروژه از محل اعتبارات دولتی در جزیره هرمز اجرایی شده است.

همچنین استاندار هرمزگان در سفر روز جمعه خود به جزیره هرمز، ضمن دیدار و گفتگوی صمیمانه با مردم این جزیره، مسائل و مشکلات آنان را مورد بررسی قرار داد.

دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان پس از بازدید از طرح‌های گردشگری و عمرانی جزیره هرمز، عنوان کرد: ایجاد مجموعه های جدید گردشگری و اقامتی در جزیره هرمز رو به رشد است و با استقبال خوب بخش خصوصی و حمایت دولت، مجموعه های گردشگری و تفریحی با امکانات مناسب در این جزیره در حال احداث هستند که در آینده نزدیک به بهره برداری خواهند رسید.

وی ادامه داد: تمام تلاش ما این است که سرمایه گذاران بیشتری جهت فعالیت در جزیره هرمز حضور یابند تا گردشگری این جزیره رونق هرچه بیشتری پیدا کند.

استاندار هرمزگان افزود: با اقداماتی که در جزیره هرمز در حال انجام است، امکانات و زیرساخت‌های این جزیره به سطح مطلوبی خواهد رسید تا گردشگران به خوبی بتوانند از سواحل و طبیعت زیبای این جزیره دیدن کنند.

همتی تصریح کرد: طرح‌های بوم گردی نیز با مشارکت خوب مردم جزیره هرمز در این جزیره در حال رشد است و با این اقدامات جزیره هرمز آینده بسیار خوب و درخشانی در زمینه گردشگری خواهد داشت و این امر کمک بسیاری به تحقق جذب ۱۰ میلیون گردشگر در هرمزگان می کند.

استاندار هرمزگان بیان داشت: رونق گردشگری در جزیره هرمز، ایجاد اشتغال و درآمدزایی برای مردم این جزیره را به همراه خواهد داشت و همه باید در کنار یکدیگر تلاش کنیم تا چهره زیبا و منحصر بفرد این جزیره به همگان معرفی شود.

شماره خبر : ٢٠٠١٠
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/18

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.