دوشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > استان هرمزگان با تلاش‌های نیروی انتظامی و سایر دستگاه‌های مسئول از امنیت مطلوب و پایدار برخوردار است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٩٨٧

تاریخ:1398/08/21


دکتر همتی در آیین تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی استان:
استان هرمزگان با تلاش‌های نیروی انتظامی و سایر دستگاه‌های مسئول از امنیت مطلوب و پایدار برخوردار است

استاندار و رئیس شورای تامین استان هرمزگان گفت: خوشبختانه هماهنگی، همدلی و همکاری بسیار خوبی میان دستگاه‌های عضو شورای تامین هرمزگان در راستای ایجاد امنیت در این استان وجود دارد و این استان با تلاش‌های نیروی انتظامی و سایر دستگاه‌های مسئول از امنیت مطلوب و پایدار برخوردار است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در آیین تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی استان هرمزگان به نقش مهم نیروی انتظامی در ایجاد و تامین امنیت اشاره کرد و بیان داشت: هرمزگان استانی وسیع و استراتژیک در جنوب کشور و دارای سرزمین اصلی، جزایر، سواحل و مرزهای دریایی است و نیروی انتظامی در این استان توانسته با همکاری دیگر دستگاه های مرتبط در ایجاد امنیت موفق باشد.

وی ادامه داد: در همه مناطق این استان احساس امنیت وجود دارد که این امر مقوله بسیار مهمی برای مردم است.

استاندار هرمزگان ایجاد امنیت در سراسر کشور را از برکات مثال زدنی و قابل افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و اظهار داشت: در استان هرمزگان نیز با هوشیاری و تلاش همه دستگاه های مرتبط به ویژه نیروی انتظامی امنیت مطلوب وجود دارد.

همتی با بیان اینکه امنیت در کشور ما مردم پایه است، تصریح کرد: امنیت پایدار با مشارکت خود مردم به دست می‌آید و در ایران اسلامی نیز امنیت بر پایه همکاری و مشارکت مردم با دستگاه‌های مسئول به وجود آمده است و باید قدردان همکاری مردم بزرگوار در این عرصه مهم باشیم.

رئیس شورای تامین استان هرمزگان خاطرنشان کرد: خوشبختانه هماهنگی، همدلی و همکاری بسیار خوبی میان دستگاه‌های عضو شورای تامین هرمزگان در راستای ایجاد امنیت در این استان وجود دارد و هرمزگان با برخورداری از شاخص های مطلوب امنیتی، در میان استان‌های برتر کشور به لحاظ تامین امنیت قرار دارد.

همتی اضافه کرد: اقدامات هوشمندانه نیروی انتظامی در هرمزگان در کنار ایجاد امنیت پایدار، با رضایتمندی مردم این استان همراه بوده است و از تلاش های این نیرو در سراسر هرمزگان تشکر و قدردانی می نمایم.

استاندار هرمزگان ضمن قدردانی از تلاش های سردار ملکی فرمانده سابق نیروی انتظامی هرمزگان،  انتخاب سردار جعفری را به سمت فرمانده نیروی انتظامی این استان تبریک گفت و بیان داشت: در راستای انجام ماموریت های نیروی انتظامی، همچون گذشته حمایت و پشتیبانی کامل و همه جانبه را از این نیرو خواهیم داشت تا دوره خوب و موفق دیگری در عرصه فعالیت این نیرو در هرمزگان رقم بخورد.

در پایان این مراسم از زحمات و تلاش های سردار عزیز الله ملکی فرمانده سابق نیروی انتظامی هرمزگان تقدیر و سردار غلامرضا جعفری به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی هرمزگان معرفی شد.

شماره خبر : ١٩٩٨٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/19

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.