جمعه ٢٠ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > زیرساخت های مورد نیاز برای برگزاری مطلوب انتخابات در هرمزگان فراهم شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٧٨٤

تاریخ:1398/08/02


رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان:
زیرساخت های مورد نیاز برای برگزاری مطلوب انتخابات در هرمزگان فراهم شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان گفت: به منظور برگزاری یک انتخابات خوب و مطلوب باید تمامی زیرساخت های مورد نیاز آن فراهم شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر سعید ناجی در نشست ویدئو کنفرانس مسئولین ستاد انتخابات استان هرمزگان با فرمانداران استان، افزود: به منظور فراهم سازی زیر ساخت های مورد نیاز مخابراتی باید از وضعیت موجود تمامی نقاط استان آگاه بود.

وی خاطرنشان کرد: جدا از آگاهی در خصوص شرایط کلی زیرساخت های مورد نیاز برگزاری انتخابات در تمامی شعب استان باید به صورت جزئی و نقطه به نقطه نیز از آخرین وضعیت استان اطلاع داشت.

ناجی با اشاره به اینکه باید مسائل و مشکلات زیرساختی موجود شعب هر چه سریع تر مرتفع گردد، افزود: باید برای رفع مسائل و مشکلات زیر ساخت ها، از سوی دستگاه های متولی  زمان بندی دقیق و قابل اجرا ارائه شود و طبق آن زمان بندی برای حل مسائل اقدام گردد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان رفع مسائل زیر ساختی برگزاری انتخابات را از اولویت فعالیت دستگاه های متولی دانست و عنوان کرد: دستگاه های متولی باید در راستای رفع مشکلات شعب اخذ رای برای برگزاری انتخابات مطلوب در استان اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: شرکت مخابرات استان باید مشکلات تمامی شعب اخذ رای را رصد و زمان بندی مناسبی برای رفع عیوب این نقاط ارایه دهد.

شماره خبر : ١٩٧٨٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/18

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.