جمعه ٢٠ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > لزوم انسجام بخشی دستگاه های اجرایی به منظور برگزاری مطلوب انتخابات


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٧٨٢

تاریخ:1398/08/02


رئیس کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات استان هرمزگان:
لزوم انسجام بخشی دستگاه های اجرایی به منظور برگزاری مطلوب انتخابات

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری و رئیس کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات استان هرمزگان بر لزوم انسجام بخشی دستگاه های اجرایی به منظور ایجاد هماهنگی و همکاری در برگزاری مطلوب انتخابات تاکید کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، نازنین شیبانی در چهارمین جلسه با اعضای کمیته مالی و پشتیبانی دستگاه های اجرایی استان هرمزگان با اشاره به برگزاری انتخابات در اواخر امسال، گفت: برگزاری انتخاباتی پرشور و بانشاط جهت حضور حداکثری آحاد مردم در این عرصه سرنوشت ساز با هماهنگی و همکاری تمامی دستگاه های اجرایی و ایجاد همدلی در این زمینه امکان پذیر است و برای تحقق آن باید بر اساس یک برنامه ریزی منسجم اقدامات لازم انجام شود.

رئیس کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات استان هرمزگان انتخابات را نماد مردم سالاری دینی نظام مقدس جمهوری ایران دانست و اضافه کرد: برگزاری انتخابات متعدد طی سال های اخیر نشان می دهد این دستاورد مهم انقلاب اسلامی با اراده ملت تحقق و تحکیم یافته و زمینه تاثیرگذاری مردم در سرنوشت و آینده کشور فراهم شده است.

وی از جمهوریت و اسلامیت به عنوان دو رکن اساسی و مهم انقلاب اسلامی ملت ایران یاد کرد و بیان داشت: این موضوع نشان می دهد نظام مردم سالاری در ایران علاوه بر ریشه داشتن در ارزش های دینی، به آرای مردم و نقش موثر و تعیین کننده آنان متکی است.

وی بر لزوم انسجام بخشی دستگاه های اجرایی به منظور ایجاد هماهنگی و همکاری در برگزاری مطلوب انتخابات تاکید کرد.

وی مهمترین مصوبات این جلسه را خرید تجهیزات و اقلام مورد نیاز ستاد انتخابات استان و در حوزه تامین و پشتیبانی ملزومات اداری و وسایل نقلیه و ... پیش بینی راهکارهای مناسب جهت استفاده مساوی از امکانات از طریق دستگاه های اجرایی استان اعلام کرد.

شماره خبر : ١٩٧٨٢
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/18

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.