سه شنبه ١٣ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > مسائل پیرامون چادرنشینان حاشیه شهر بندرخمیر بررسی و پیگیری شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٦٨٥

تاریخ:1398/07/24


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان:
مسائل پیرامون چادرنشینان حاشیه شهر بندرخمیر بررسی و پیگیری شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: به منظور ساماندهی و رفع مشکل چادرنشینان حاشیه شهر بندر خمیر طی جلسه ای با حضور دستگاه های متولی مسائل آنها بررسی و پیگیری شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، رضا مدرس ضمن اعلام این مطلب افزود: جانمایی و تخصیص حداقل چهار هکتار اراضی به منظور ساماندهی چادرنشینان حاشیه شهر بندرخمیر به صورت اسکان موقت و تامین امکانات زیر ساختی در دستور کار قرار گرفت.

وی اضافه کرد: باید بتوان امکانات اولیه را برای اسکان موقت چادرنشینان حاشیه شهر خمیر آماده کرد و پس از آن برای جابجایی و اسکان آنها اقدام کرد.

مدرس تاکید کرد: به منظور ساماندهی چادرنشینان حاشیه شهر باید ابتدا از وضعیت آماری آنها مانند تعداد خانوار، افراد با بی سواد، کودکان بازمانده از تحصیل و غیر مطلع بود و پس از آگاهی از وضعیت جامعه هدف می توان برای رفع مشکلات آنها اقدام کرد.

وی اضافه کرد: با توجه به کوچ نشین بودن افراد چادرنشین مستقر در منطقه، امکان این وجود دارد که آماری از وضعیت آنها در سرشماری استان وجود نداشته باشد.

شماره خبر : ١٩٦٨٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.