سه شنبه ١٣ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > رسیدگی به رفع موانع زیرساختی شهر جدید علوی در دیدار استاندار هرمزگان با معاونین وزیر راه و شهرسازی/احداث قطعه نخست آزاد راه بندرعباس - سیرجان از بندر شهید رجایی آغاز می‌شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٦٦٨

تاریخ:1398/07/22رسیدگی به رفع موانع زیرساختی شهر جدید علوی در دیدار استاندار هرمزگان با معاونین وزیر راه و شهرسازی/احداث قطعه نخست آزاد راه بندرعباس - سیرجان از بندر شهید رجایی آغاز می‌شود

در نشست دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان با معاونین وزیر راه و شهرسازی و مدیران عامل شرکت عمران شهرهای جدید و شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، رفع موانع زیرساختی شهر جدید علوی و ساخت قطعه نخست آزاد راه بندرعباس - سیرجان مورد پیگیری قرار گرفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، استاندار هرمزگان در این نشست که در تهران برگزار شد، با تاکید بر لزوم تسریع در احداث راه دسترسی شهر جدید علوی به صنایع غرب بندرعباس، عنوان کرد: با این اقدام اسکان کارگران و کارکنان صنایع غرب بندرعباس در این شهر جدید، افزایش می‌یابد.

وی ادامه داد: شهر جدید علوی می تواند، شهری پشتیبان برای بندرعباس باشد و باید زیرساخت‌های لازم هرچه سریعتر در آن فراهم شود.

همتی همچنین بر تخصیص اعتبارات لازم برای احداث آزاد راه بندرعباس - سیرجان تاکید کرد و گفت: به زودی ساخت قطعه نخست آزاد راه بندرعباس - سیرجان از بندر شهید رجایی آغاز می‌شود.

شایان ذکر است؛ در این نشست مقرر شد تیمی از وزارت راه و شهرسازی به استان هرمزگان سفر کند و در بازدید از شهر جدید علوی، برنامه ریزی هایی برای ایجاد زیرساخت‌های مناسب در این شهر جدید، صورت گیرد.

همچنین در این نشست، مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور تاکید کرد که ساخت آزاد راه بندرعباس - سیرجان در دستور کار قرار می‌گیرد و حمایت های لازم از این طرح انجام خواهد شد.

شماره خبر : ١٩٦٦٨
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.