سه شنبه ١٣ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > برگزاری جلسه هیأت امنای دانشگاه هرمزگان با حضور استاندار هرمزگان/دانشکده مهندسی شیمی و نفت در دانشگاه هرمزگان راه‌اندازی می‌شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٦٦٧

تاریخ:1398/07/22برگزاری جلسه هیأت امنای دانشگاه هرمزگان با حضور استاندار هرمزگان/دانشکده مهندسی شیمی و نفت در دانشگاه هرمزگان راه‌اندازی می‌شود

جلسه هیأت امنای دانشگاه هرمزگان با حضور دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس، دکتر عبدالرضا باقری قائم مقام وزیر علوم، دکتر محمدتقی نظرپور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، دکتر علی اکبر شیخی رئیس دانشگاه هرمزگان و سایر اعضا در محل وزارت علوم برگزار شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، پیگیری راه اندازی دانشکده مهندسی شیمی و نفت در دانشگاه هرمزگان از مهم‌ترین مباحث مطرح شده در این نشست بود.

در این جلسه مقرر شد که عملیات ساخت این دانشکده به زودی با کمک صنایع بزرگ و پالایشگاه‌های استان هرمزگان و همچنین کمک ها و اعتبارات دولتی آغاز شود.

اجرای پروژه های عمرانی و توسعه زیرساخت های آموزشی و پژوهشی در دانشگاه هرمزگان از دیگر موارد مطرح شده در این نشست بود.

شماره خبر : ١٩٦٦٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.