سه شنبه ١٣ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > فعالیت های دفاتر تسهیلگری محلات باید نمود عینی و ملموس داشته باشد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٦٦٥

تاریخ:1398/07/22


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
فعالیت های دفاتر تسهیلگری محلات باید نمود عینی و ملموس داشته باشد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: پس از گذشت چند سال از فعالیت دفاتر تسهیل گری محلات باید فعالیت های این دفاتر در کاهش آسیب های اجتماعی و بهبود وضعیت محلات آسیب پذیر نمود عینی و ملموس داشته باشد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر سعید ناجی در بازید از دفتر تسهیل گری محله آیت الله غفاری بندرعباس، افزود: باید مسائل و معضلات محلات آسیب پذیر استان توسط دفاتر تسهیل گری محلات احصاء و برنامه ریزی مناسبی برای رفع آنها انجام گیرد.

وی اضافه کرد: دفاتر تسهیل گری  باید از وضعیت اجتماعی مانند ازدواج، طلاق، اعتیاد، بیکاری جوانان و غیر مطلع و آمار و ارقام دقیقی در این خصوص داشته باشند تا بتوان برای رفع و  مقابله با آسیب های اجتماعی برنامه ریزی های مناسبی انجام گیرد.

ناجی تاکید کرد: این دفاتر به منظور مقابله با آسیب ها و رفع معضلات اجتماعی باید هدفمند اقدام کنند و به نتیجه مطلوب برسند.

وی خاطرنشان کرد: دفاتر تسهیل گری محلات باید بتوانند از ظرفیت های متولیان فرهنگی در محلات آسیب پذیر در راستای کاهش معضلات اجتماعی و افزایش توانمند ساز جامعه مدنی استفاده کنند.

شماره خبر : ١٩٦٦٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.