سه شنبه ١٣ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > کیفیت نان در هرمزگان بهبود یابد/لزوم وجود وحدت رویه در خصوص قیمت نان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٦٦٤

تاریخ:1398/07/22


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
کیفیت نان در هرمزگان بهبود یابد/لزوم وجود وحدت رویه در خصوص قیمت نان

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: دستگاه‌های اجرایی ذیربط نسبت به ارتقاء کیفیت نان در استان با برنامه ریزی مناسب اقدام کنند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری  در کارگروه گندم، آرد و نان استان هرمزگان با تاکید بر بهبود کیفیت نان در استان، عنوان کرد: دستگاه‌های اجرایی ذیربط با هماهنگی و نظارت فرمانداران نسبت بهبود کیفت نان در استان با افزایش نظارت ها اقدام نمایند.

وی با تاکید بر برنامه ریزی در خصوص قیمت نان متناسب با استان های همجوار، خاطرنشان کرد: در خصوص نرخ نان در استان هرمزگان  وحدت رویه ای متناسب با استان های  همجوار حاکم باشد و قیمت نان در این استان ها از طریق سازمان صمت استان احصا و متناسب با قیمت این مناطق همجوار در خصوص قیمت نان برنامه‌ریزی گردد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با اشاره به اهمیت رونق فعالیت نانوایی ها، تصریح کرد: شهرداری ها نسبت به مشاغلی که ارتباط مستقیم با معیشت مردم از جمله نانوایی ها تخفیفات ویژه در نظر بگیرد تا زمینه رونق بیشتر این مشاغل مهیا گردد.

شماره خبر : ١٩٦٦٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.