دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > تلاش می‌کنیم ساز و کار مناسبی برای اجرای طرح توسعه سواحل مکران ایجاد شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٦٠٣

تاریخ:1398/07/18


معاون رئیس جمهور:
تلاش می‌کنیم ساز و کار مناسبی برای اجرای طرح توسعه سواحل مکران ایجاد شود

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: در سطح ملی کمک های لازم را خواهیم داشت تا ساز و کار مناسبی برای اجرای طرح توسعه سواحل مکران ایجاد شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر جمشید انصاری در نشست شورای راهبری توسعه مدیریت استان هرمزگان که با رویکرد توسعه سواحل مکران برگزار شد، با تاکید بر اینکه باید رویه مناسبی برای اجرای طرح توسعه منطقه مکران داشته باشیم، عنوان کرد: برای رسیدن به یک الگوی مناسب در حوزه توسعه سواحل مکران باید از نظرات افراد نخبه و دانشگاهی بهره ببریم.

وی ادامه داد: رویکرد ما باید اتخاذ تصمیمات عملیاتی و واقعی برای توسعه سواحل مکران باشد.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور، توسعه سواحل مکران را یک ضرورت و اولویت بسیار مهم برشمرد و افزود: بر این اساس برای دستگاه های اجرایی و دولتی تکالیفی مشخص شده تا شاهد شتاب بخشیدن به امر توسعه در این منطقه باشیم.

انصاری تصریح کرد: ما نیز در سطح ملی کمک های لازم را خواهیم داشت تا ساز و کار مناسبی برای اجرای طرح توسعه سواحل مکران ایجاد شود.

شماره خبر : ١٩٦٠٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.