دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > روند اجرایی احداث بیمارستان های بندرعباس بررسی و پیگیری شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٥٩٦

تاریخ:1398/07/18


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان:
روند اجرایی احداث بیمارستان های بندرعباس بررسی و پیگیری شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: باید طبق وعده ای که به مردم داده شده بیمارستان های ۵۳۱ تختخوابی و شریعتی تکمیل شوند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، رضا مدرس در نشست با کارفرما و پیمانکاران دو پروژه بزرگ بیمارستانی بندرعباس، افزود: ساخت و بهره برداری از این دو پروژه همواره مورد تاکید دکتر همتی استاندار هرمزگان است که باید بتوان طبق زمان بندی این پروژه ها افتتاح شود‌.

وی با بیان اینکه معاونت عمرانی استانداری از تمامی توان خود برای رفع مشکلات پیشروی پروژه استفاده خواهد کرد، گفت: به منظور تسریع در روند کار استانداری هرمزگان نیز در کنار پیمانکاران این پروژه قرار خواهد گرفت و در موانع های احتمالی آنها را همراهی خواهد کرد.

مدرس با بیان اینکه پیگیری مستمر استاندار هرمزگان منجر به تخصیص اعتبارات ساخت بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس شد؛ افزود: به منظور ساخت این بیمارستان ها که از نیازهای اصلی مردم استان است، دکتر همتی تمام تلاش خود را برای تخصیص اعتبار مورد نیاز انجام داد و الان نوبت پیمانکاران است که نقش خود را در اتمام و بهره برداری از این پروژه ها ایفا کنند.

وی تصریح کرد: با توجه نیاز مبرم استان به فضای درمانی، تلاش در راستای بهره برداری این بیمارستان ها، دینی مردم هرمزگان گردن همه متولیان این پروژه هاست که باید هر چه سریع تر به بهره برداری برسند.

گفتنی است، در پایان این جلسه پیمانکار پروژه بیمارستان شریعتی متعهد شد که فاز اول این بیمارستان را تا نیمه دی ماه  ماه سال جاری آماده بهره برداری کند.

شماره خبر : ١٩٥٩٦
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.