دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > هرمزگان ظرفیت های بسیاری برای سرمایه‌گذاری دارد/آینده درخشانی در انتظار هرمزگان است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٥٦٨

تاریخ:1398/07/17


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
هرمزگان ظرفیت های بسیاری برای سرمایه‌گذاری دارد/آینده درخشانی در انتظار هرمزگان است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: استان هرمزگان به واسطه برخورداری از زیرساخت های مناسب فرصت های سرمایه گذاری بسیاری دارد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در نشست با گروه سرمایه گذاری آفاق با اشاره به آینده درخشان استان، عنوان کرد: جنوب کشور به ویژه استان هرمزگان با توجه به نگاه ویژه مقام معظم رهبری به سواحل مکران در معرض تحولات بزرگی قرار دارد و آینده درخشانی در انتظار هرمزگان است.

وی افزود:هرمزگان ظرفیت های بسیاری در حوزه های پرورش ماهی در قفس، ماهیان خاویاری، پرورش میگو، کشاورزی و صنعت برخوردار است و در صورت ارائه طرح های مشخص از سوی سرمایه گذاران از هرگونه سرمایه‌گذاری توسط آنها حمایت می گردد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با اشاره به فرصت های سرمایه گذاری استان، تصریح کرد: در کنار صادرات و واردات، هرمزگان از پتانسیل های بسیاری در حوزه‌های مختلف سرمایه گذاری برخوردار است که به صورت مناسب از این ظرفیت برای توسعه استان بهره گرفته نشده است و در صورت بهره گیری مناسب از ظرفیت های سرمایه گذاری، روند رو به رشد استان سرعت چشمگیری خواهد گرفت.

حیدری گفت: به دلیل وجود زیرساخت های مناسب ریلی، دریایی، هوایی، زمینی، بنادر متعدد، مناطق آزاد ویژه اقتصادی و آزاد تجاری در هرمزگان شرایط سرمایه‌گذاری در این استان برای سرمایه‌گذاران با شرایط مناسب مهیا است.

شماره خبر : ١٩٥٦٨
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.