دوشنبه ٣٠ دی ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > روند ترخیص کالاهای اساسی از بندر شهید رجایی تسریع شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٥٣١

تاریخ:1398/07/14


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
روند ترخیص کالاهای اساسی از بندر شهید رجایی تسریع شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: اداره کل بنادر و دریانوردی استان با تقویت امکانات روند ترخیص کالاهای اساسی را از بندر شهید رجایی سرعت بخشد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در نشست بررسی راههای تسریع در ترخیص کالاهای اساسی از بنادر استان هرمزگان با اشاره به آرامش حاکم در حوزه اقتصادی استان، عنوان کرد: آرامش حاکم در استان در حوزه اقتصادی مرهون همکاری همه جانبه دستگاه‌های حاکمیتی، امنیتی و اجرایی در برنامه ریزی برای پیشبرد امور است.

وی افزود: دکتر دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور نقش مهم و بسزایی در افزایش سهم بنادر هرمزگان برای تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی که زمینه ساز رونق این بنادر شده است، داشته اند که قابل تقدیر است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: دادستان مرکز استان همواره حساسیت خاصی درصیانت از بیت المال دارد و در سرعت بخشیدن به روند تخلیه کالاهای اساسی بارفع موانع پیش رو، همواره یاری کننده حوزه اقتصادی استان  بوده اند که قابل تحسین است.

حیدری گفت: کارگروه اقدام که برای رفع موانع پیش روی بخش تولید و فعالان اقتصادی در هرمزگان فعال گردیده در کشور بی سابقه است و با تصمیمات به موقع این کارگروه بسیاری از مشکلات درکمترین زمان ممکن رفع شد.

وی افزود: اداره کل بنادر و دریانوردی استان با تقویت امکانات زمینه تخلیه کالاهای اساسی به ویژه غلات در بندر شهید رجایی را بیش از پیش سرعت بخشد.

شماره خبر : ١٩٥٣١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.