دوشنبه ٣٠ دی ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > دامپزشکان با نظارت بر تولید محصولات دامی سالم مسئولیت مهمی برای حفظ سلامت دارند/اداره کل دامپزشکی هرمزگان از نظر نیروی انسانی نیازمند نگاه ویژه است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٥٣٠

تاریخ:1398/07/14


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
دامپزشکان با نظارت بر تولید محصولات دامی سالم مسئولیت مهمی برای حفظ سلامت دارند/اداره کل دامپزشکی هرمزگان از نظر نیروی انسانی نیازمند نگاه ویژه است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: دامپزشکان با توجه به مسئولیتی که در امر نظارت بر تولید محصولات دامی سالم دارند از جایگاه ویژه در حراست از سلامت برخوردارند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگا، دکتر ایرج حیدری در آئین روز دامپزشکی با تبریک این روز به مجموعه دامپزشکی استان، با اشاره به اهمیت کار دامپزشکان تصریح کرد: جامعه دامپزشکی با توجه به مسئولیتی که در امر نظارت بر تولید محصولات دامی سالم بر عهده دارند نقش بسزایی در ارتقاء و حراست از سلامت جامعه دارند.

وی تصریح کرد: مجموعه اداره کل دامپزشکی مسئولیت مهمی از نظر نظارت بر روند تولید فرآورده های دامی از ابتدای چرخه تولید تا زمان عرضه به بازار مصرف بر عهده دارند که گویای اهمیت کار این مجموعه و نقش آنها در حفظ سلامت بهداشتی است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان افزود: در زمینه واردات فرآورده های دامی مجموعه دامپزشکی با نظارت صحیح و به موقع زمینه ساز افزایش اعتماد در جامعه می شود.

حیدری گفت: با توجه به اجرای طرح های متعدد پرورش میگو در سطح استان هرمزگان رسالت اداره کل دامپزشکی استان در تولید محصول سالم  و امنیت سرمایه گذاری در این بخش است تا سرمایه گذاران بدون دغدغه نسبت به تولید محصول سالم اقدام نمایند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: استانداری هرمزگان از مجموعه اداره کل دامپزشکی استان برای انجام ماموریت های محوله حمایت خواهد نمود.

وی گفت: با توجه به گستردگی وظایف و ماموریت های اداره کل دامپزشکی هرمزگان، وزارت جهاد کشاورزی و سازمان دامپزشکی کشور به صورت ویژه هرمزگان را از نظر نیروی انسانی و تجهیزات حمایت و تقویت کنند.

حیدری افزود: با توجه به جایگاهی که استان هرمزگان در حوزه تولید محصولات دامی و واردات این محصولات در کشور دارد تقویت اداره کل دامپزشکی نیازمند نگاه ویژه است و استانداری از تقویت این مجموعه نیز حمایت خواهد نمود.

شماره خبر : ١٩٥٣٠
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.