دوشنبه ٣٠ دی ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > هرمزگان با تلاش‌های مجموعه نیروی انتظامی در سراسر این استان از امنیت مطلوب برخوردار است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٥١٧

تاریخ:1398/07/13


دکتر همتی در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی استان:
هرمزگان با تلاش‌های مجموعه نیروی انتظامی در سراسر این استان از امنیت مطلوب برخوردار است

استاندار و رئیس شورای تامین استان هرمزگان گفت: تلاش و کوشش شبانه روزی نیروی انتظامی در سراسر استان هرمزگان با همراهی و همکاری خوب مردم و حمایت و پشتیبانی دیگر نهادهای مرتبط موجب شده شاهد شرایط مطلوب به لحاظ تامین امنیت در این استان باشیم.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی استان هرمزگان با تبریک و گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، عنوان کرد: امروز نیروهای نظامی و انتظامی و دستگاه‌های امنیتی و قضایی کشورمان با اقتدار راه شهدا را ادامه می‌دهند.

وی ادامه داد: امنیت موجود در کشورمان با تلاش نیروهای نظامی و انتظامی و دستگاه‌های امنیتی و قضایی به ویژه با کوشش های شبانه روزی نیروی انتظامی در سراسر کشور به دست آمده است.

استاندار هرمزگان افزود: امنیت ما مردم پایه است و نیروهای انتظامی ما از میان مردم و برای مردم خدمت می کنند.

وی تصریح کرد: افزایش ۳۷ درصدی رضایت مردم از نیروی انتظامی نشان می دهد این نیرو در تامین امنیت با مشارکت و محوریت مردم موفق بوده است.

همتی بیان داشت: در استان هرمزگان نیز شاهد تلاش و کوشش گسترده نیروی انتظامی و دریابانی با همراهی مردم و پشتیبانی دستگاه قضایی هستیم که موجب شده نظم و امنیت و آرامش در جامعه ایجاد و شرایط مناسب برای توسعه فراهم شود.

استاندار هرمزگان اظهار داشت: تلاش و کوشش شبانه روزی نیروی انتظامی در سراسر استان هرمزگان با همراهی و همکاری خوب مردم و حمایت و پشتیبانی دیگر نهادهای مرتبط موجب شده شاهد شرایط مطلوب به لحاظ تامین امنیت در این استان باشیم.

رئیس شورای تامین استان هرمزگان افزود: براساس ارزیابی های کشوری، استان هرمزگان در میان پنج استان برتر کشور به لحاظ تامین امنیت قرار دارد و اکثر شاخص های امنیتی در این استان دارای شرایط مطلوب و مناسب است.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بزرگوار نیروی انتظامی و قدردانی از خانواده‌های معظم شهدای نیروی انتظامی، گفت: از تلاش های مجموعه نیروی انتظامی در همه مناطق استان هرمزگان که امنیت را در این استان برقرار نموده اند، تشکر و قدردانی می نمایم.

شماره خبر : ١٩٥١٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.