دوشنبه ٣٠ دی ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > استقبال رئیس قوه قضاییه از سخنان و پیشنهاد استاندار هرمزگان در خصوص حمایت از مدیران شجاع/آیت‌الله رئیسی: دستگاه قضایی حتماً از مدیران با جرات، شجاع، مبتکر و خلاق حمایت می‌کند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٥٠٦

تاریخ:1398/07/11


در جلسه شورای اداری استان هرمزگان مطرح شد؛
استقبال رئیس قوه قضاییه از سخنان و پیشنهاد استاندار هرمزگان در خصوص حمایت از مدیران شجاع/آیت‌الله رئیسی: دستگاه قضایی حتماً از مدیران با جرات، شجاع، مبتکر و خلاق حمایت می‌کند

رئیس قوه قضاییه ضمن استقبال از سخنان و پیشنهاد استاندار هرمزگان در خصوص حمایت از مدیران شجاع، تاکید کرد: دستگاه قضایی حتماً از مدیران با جرات، شجاع، مبتکر و خلاق حمایت می‌کند و مدیران ما باید با جرات وارد میدان شوند چون ما در جنگ اقتصادی هستیم و نیازمند مدیرانی هستیم که تحریم را با ابتکار و خلاقیت دور بزنند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، آیت الله سید ابراهیم رئیسی در جلسه شورای اداری استان هرمزگان، زمینه هر توسعه یافتگی در استان را در گروی وحدت و انسجام همه مدیران و مردم و بخش‌ها و کنشگران فعال در عرصه اجتماعی عنوان کرد.

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر توجه به اقتصاد دریا، ادامه داد: این موضوع بسیار می‌تواند اشتغالزا باشد و باید در این زمینه تلاش کرد.

آیت الله رئیسی خاطرنشان کرد: حتما باید به رونق تولید و رونق اشتغال که به عنوان دو محور اساسی که مورد تاکید مقام معظم رهبری و نیاز جدی کشور است، توجه شود.

وی با بیان اینکه در این جنگ اقتصادی ما می‌توانیم مبتنی بر داشته‌هایمان مقاومت و ایستادگی کنیم، ادامه داد: هرجا که عزیزان در هر حوزه‌ای فعال شدند توانسته‌اند و منشاء برکاتی شده است.

آیت الله رئیسی در ادامه بیان کرد: هرجا که جوانان وارد شدند و اراده همراه آن بوده است در آنجا پیروزی همراه بوده است.

آیت الله رئیسی اذعان کرد: زمینه حمایت از سرمایه گذار و کارآفرین کاملا در استان هرمزگان مهیا است. حمایت مالی؛ یعنی اگر در بانک پولی است و اگر تسهیلات بانکی است به او پرداخته شود، حمایت حقوقی یعنی قانون از او حمایت کند و در زمینه حمایت قضایی اگر سر و کارش افتاد، واقعا از او حمایت شود.

رئیس قوه قضاییه در ادامه عنوان کرد: ما در سازمان بازرسی کل کشور یک دفتری تحت عنوان دفتر حمایت از سرمایه گذاران داریم و اگر سرمایه گذار و کارآفرینی مراجعه کرد و مشکلی داشته واقعا باید رفع شود.

وی افزود: باید به کارآفرینان و سرمایه گذاران میدان بدهیم تا بتوانند کاملا زمینه ورود برای سرمایه گذاری و کارآفرینی را مهیا کنند.

وی تصریح کرد: ما باید به سرمایه گذاران و کارآفرینان میدان دهیم تا بتوانند برای سرمایه گذاری و کارآفرینی ورود کنند. در نقاطی مثل بندرعباس و نقاط مشابه کار کنیم تا سرمایه گذاری و کارآفرینی صورت گیرد.

رئیس قوه قضاییه پیرامون مسئله قاچاق با بیان اینکه همه باید مدعی مبارزه با قاچاق سازمان یافته باشیم، ادامه داد: قاچاق سازمان یافته، رونق تولید را تهدید می‌کند و همه باید برای مبارزه با آن اقدام کنند.

وی از رئیس کل دادگستری هرمزگان خواست که دادسرا و دادگاه ویژه مبارزه با قاچاق کالا در این استان فعال و از دیدگاه‌های متخصصان در این میدان استفاده شود.

رئیس قوه قضاییه در بخش دیگری از سخنان خود ضمن استقبال از سخنان و پیشنهاد استاندار هرمزگان در خصوص حمایت از مدیران شجاع، تاکید کرد: دستگاه قضایی حتماً از مدیران با جرات، شجاع، مبتکر و خلاق حمایت می‌کند و مدیران ما باید با جرات وارد میدان شوند چون ما در جنگ اقتصادی هستیم و نیازمند مدیرانی هستیم که تحریم را با ابتکار و خلاقیت دور بزنند.

آیت‌الله رئیسی با بیان اینکه مدیران شجاع، بادرایت و خلاق با ابتکار و خلاقیت می‌توانند بسیاری از تحریم‌ها را دور بزنند، اظهار داشت: دستگاه قضا از مدیران شجاع حمایت می‌کند چراکه اعتقاد دارد مدیران اگر با قدرت و شجاعت جمع شوند، گره‌های زیادی از مشکلات مردم برطرف می‌شود.

شماره خبر : ١٩٥٠٦
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.