دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > شرایط مناسب برای بازگشایی مدارس در هرمزگان فراهم است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٢٨٣

تاریخ:1398/06/27


استاندار هرمزگان در شورای آموزش و پرورش استان:
شرایط مناسب برای بازگشایی مدارس در هرمزگان فراهم است

استاندار هرمزگان گفت: با تلاش مجموعه آموزش و پرورش در سراسر هرمزگان، تامین اعتبارات مورد نیاز و همکاری دستگاه های مختلف اجرایی، شرایط مناسب برای بازگشایی مدارس در هرمزگان فراهم شده و این استان آمادگی کامل را در این زمینه دارد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست شورای آموزش و پرورش استان هرمزگان، عنوان کرد: از روز اول مهر همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس و دانشگاه ها، فصل جدیدی از کسب علم و دانش و تعلیم و تربیت همراه با نشاط خوبی در کشور ایجاد می شود.

وی ادامه داد: با تلاش مجموعه آموزش و پرورش در سراسر هرمزگان، تامین اعتبارات مورد نیاز و همکاری دستگاه های مختلف اجرایی، شرایط مناسب برای بازگشایی مدارس در هرمزگان فراهم شده و این استان آمادگی کامل را در این زمینه دارد.

استاندار هرمزگان افزود: با تلاش‌های صورت گرفته ۵۳ مدرسه جدید در هرمزگان به بهره‌برداری رسیده که از اول مهر دانش آموزان در آن مشغول به تحصیل می شوند.

همتی با بیان اینکه عزم و اراده خوبی در راستای ساختن مدارس جدید در هرمزگان وجود دارد، تصریح کرد: احداث دو مدرسه جدید برای دانش‌آموزان استثنایی نیز در هرمزگان مورد پیگیری قرار گیرد.

وی گفت: سال گذشته کمک‌های خوبی به مدارس شبانه روزی این استان انجام شد و امسال هم پیگیری های جدی در راستای حمایت از این مدارس خواهیم داشت.

همتی خاطرنشان کرد: با آمادگی های موجود با نظم و انضباط خوبی ماه مهر و سال تحصیلی را در هرمزگان آغاز خواهیم کرد.

شماره خبر : ١٩٢٨٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.