دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > فرهنگ ایثار و شهادت از هویت های تمدنی ایران اسلامی است/برگزاری کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید استان یک رویداد فرهنگی مبارک برای هرمزگان محسوب می‌شود/بهره‌برداری از هزار و ۵۰۰ پروژه در هرمزگان به برکت برگزاری کنگره شهدا/آمادگی کامل هرمزگان برای برگزاری کنگره ملی شهدای استان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٢٨٢

تاریخ:1398/06/27


دکتر همتی در ستاد برگزاری کنگره ملی شهدای استان:
فرهنگ ایثار و شهادت از هویت های تمدنی ایران اسلامی است/برگزاری کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید استان یک رویداد فرهنگی مبارک برای هرمزگان محسوب می‌شود/بهره‌برداری از هزار و ۵۰۰ پروژه در هرمزگان به برکت برگزاری کنگره شهدا/آمادگی کامل هرمزگان برای برگزاری کنگره ملی شهدای استان

استاندار هرمزگان گفت: فرهنگ ایثار و شهادت از هویت های تمدنی ایران اسلامی است و باید بتوانیم این روحیه و فرهنگ را هر چه بیشتر در ابعاد مختلف و در بدنه جامعه ترویج کنیم.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست ستاد برگزاری کنگره ملی شهدای استان هرمزگان، عنوان کرد: برگزاری این کنگره یک رویداد فرهنگی مبارک برای هرمزگان است که باید با کار فرهنگی و اطلاع رسانی خوب تلاش کنیم تا تمامی اقشار جامعه از این رویداد مبارک بهره‌مند شوند.

وی ادامه داد: فرهنگ ایثار و شهادت از هویت های تمدنی ایران اسلامی است و باید بتوانیم این روحیه و فرهنگ را هر چه بیشتر در ابعاد مختلف و در بدنه جامعه ترویج کنیم.

استاندار هرمزگان افزود: اتکا بر فرهنگ فداکاری، ایثار و شهادت موجب شکوفایی استعدادهای مختلف در جامعه می شود و نیازمند چنین حرکت های ارزشمندی در قالب برگزاری کنگره شهدا هستیم.

همتی با تاکید بر اینکه برنامه ریزی های مناسب و دقیق برای برگزاری کنگره ملی هزار و ۵۰۰ شهید استان هرمزگان انجام شده است، تصریح کرد: تلاش می کنیم برنامه های با کیفیت در قالب این کنگره در هرمزگان برگزار شود و حمایت و پشتیبانی لازم در این خصوص در حال انجام است.

وی گفت: در سال جاری در تمامی برنامه ریزی ها و جهت گیری های حوزه های مختلف در هرمزگان موضوع مهم کنگره ۱۵۰۰ شهید استان مورد توجه قرار گرفته است.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: در این راستا و با تلاش دستگاه‌های مختلف اجرایی در هرمزگان ۱۵۰۰ پروژه طی سال جاری به برکت برگزاری کنگره ۱۵۰۰ شهید هرمزگان در سراسر این استان به بهره برداری می رسد که بخش عمده ای از آنها در هفته دولت سال جاری افتتاح شد.

همتی با تاکید بر اینکه باید از مشارکت مردم در راستای برگزاری مطلوب کنگره شهدای استان هرمزگان استفاده کنیم، اظهار داشت: برگزاری این کنگره سیره، راه و روش شهدای بزرگوار را هرچه بیشتر در جامعه نهادینه می کند.

وی با بیان اینکه استان هرمزگان با توجه به قرار داشتن در منطقه‌ای مهم و استراتژیک در کانون توجه قرار دارد، اضافه کرد: امروز اقتدار ایران اسلامی در استان هرمزگان و در آب های نیلگون خلیج فارس در معرض دید جهانیان قرار گرفته است.

استاندار هرمزگان افزود: همه دستگاه‌های اجرایی در این استان در فضای همدلی و وحدت برای برگزاری کنگره ملی شهدای استان آمادگی کامل را دارند.

شماره خبر : ١٩٢٨٢
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.