دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > روند پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان نهادهای حمایتی تسریع می شود/بانک ها تضامین بانکی برای مددجویان نهادهای حمایتی را تسهیل کنند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٢٦٨

تاریخ:1398/06/26


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
روند پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان نهادهای حمایتی تسریع می شود/بانک ها تضامین بانکی برای مددجویان نهادهای حمایتی را تسهیل کنند

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: روند پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان نهادهای حمایتی در هرمزگان با رفع موانع برای افزایش اشتغال و تولید تسریع می شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج  حیدری در نشست بررسی راه های تسریع در جذب اعتبارات اشتغالزایی توسط نهادهای حمایتی، عنوان کرد: روند پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان نهادهای حمایتی در هرمزگان با همکاری دو جانبه دستگاه‌های اجرایی و بانک های عامل تسهیل می گردد.

وی در همین رابطه گفت: کمک به اقشار آسیب‌پذیر به ویژه مددجویان نهادهای حمایتی از اهمیت بسزایی برخوردار است و ضروری است مدیران به این مهم اهتمام ویژه به خرج دهند و شرایط اشتغال و کسب و کار آنها را با پرداخت تسهیلات مناسب مهیا نمایند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان تصریح کرد: تسهیلاتی که بانک ها به اقشار آسیب‌پذیر جامعه پرداخت می نمایند با کمترین انحراف به شبکه بانکی باز می گردد.

حیدری خاطرنشان کرد: دستگاه‌های اجرایی به ویژه نهادهای حمایتی از ظرفیت دستگاه‌های ستادی خود برای سرعت بخشیدن به روند جذب تسهیلات اشتغالزایی بهره ببرند.

وی افزود: با توجه به محدودیت ضامن کارمند،  بانک ها در خصوص تضامین مورد نیاز جهت پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان نهاد های حمایتی شرایط را برای آنها تسهیل نمایند.

شماره خبر : ١٩٢٦٨
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.