دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > نظم و انضباط ترافیکی در آغاز سال تحصیلی با حضور فعال پلیس راهور و سایر دستگاه‌های مسئول برقرار شود/هرمزگان با به کارگیری تمامی امکانات آماده بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها و آغاز فصل جدیدی از تلاش و کوشش علمی است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٢٤٣

تاریخ:1398/06/24


دکتر همتی در شورای ترافیک استان:
نظم و انضباط ترافیکی در آغاز سال تحصیلی با حضور فعال پلیس راهور و سایر دستگاه‌های مسئول برقرار شود/هرمزگان با به کارگیری تمامی امکانات آماده بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها و آغاز فصل جدیدی از تلاش و کوشش علمی است

استاندار هرمزگان رعایت نظم و انضباط ترافیکی در آغاز سال تحصیلی را بسیار مهم برشمرد و خواستار حضور فعال پلیس راهور و سایر دستگاه‌های مسئول برای تحقق این امر شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست شورای ترافیک استان هرمزگان با اشاره به در پیش بودن آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس و دانشگاه ها، عنوان کرد: از روز اول مهر فصل جدیدی از نشاط جامعه و تلاش و کوشش علمی در راستای تعلیم و تربیت آغاز می‌شود و باید همه امکانات را برای این رویداد مهم فراهم کنیم.

وی خواستار نظارت لازم بر روی سرویس‌های حمل و نقل دانش‌آموزان به مدارس شد و افزود: باید از خودروهای با کیفیت و ایمنی مناسب برای تامین سرویس های مدارس استفاده شود تا کار حمل و نقل دانش‌آموزان به شکل مناسبی صورت گیرد.

استاندار هرمزگان افزود: فرمانداران در شهرستان ها این موضوع مهم را مد نظر قرار داده و ضوابط مورد نظر در موضوع مهم تامین سرویس مدارس حاکم باشد.

همتی تصریح کرد: نیروی انتظامی و پلیس راهنمایی و رانندگی در این ایام حضور فعالی در همه مناطق داشته باشند و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و کنترل ترافیک را تحت نظارت قرار دهند تا عبور و مرور در خیابان ها به شکل مناسبی صورت گیرد.

وی رعایت نظم و انضباط ترافیکی و تامین امنیت در این ایام را بسیار مهم برشمرد و بیان داشت: نیروی انتظامی تمامی امکانات خود را به خصوص برای روز مهم اول مهر به کار بگیرد و پیش بینی های لازم را در این خصوص داشته باشد.

استاندار هرمزگان تاکید کرد: همه باید تلاش کنیم تا آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس و دانشگاه ها در نهایت آرامش و امنیت انجام و دانش آموزان و دانشجویان و معلمان و اساتید با نشاط خوبی در کلاس های درس حاضر شوند.

همتی اظهار داشت: تمامی دستگاه‌های اجرایی امکانات لازم را برای این ایام به کار بگیرند و مدارس و دانشگاه ها نیز از شرایط خوبی برای آغاز سال تحصیلی برخوردار باشند.

وی گفت: فرمانداران نیز در شهرستان ها جلسات شورای آموزش و پرورش و شورای ترافیک را برگزار و وضعیت هر شهرستان را به خوبی بررسی، کنترل و تحت نظارت قرار داده و آمادگی لازم را داشته باشند.

شماره خبر : ١٩٢٤٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.