دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > رفع مسائل و مشکلات کانون ناشنوایان استان هرمزگان در دستور کار است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٢٤٢

تاریخ:1398/06/23


سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
رفع مسائل و مشکلات کانون ناشنوایان استان هرمزگان در دستور کار است

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: استاندار هرمزگان بر رفع مشکلات کانون ناشنوایان استان تاکید دارد و بر این اساس دستور برگزاری جلسه ای با همین رویکرد را صادر نموده است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر عباس میرزاد در جلسه پیگیری و بررسی مسائل کانون ناشنوایان استان هرمزگان، افزود: این جلسه با دستور استاندار و به منظور رفع مسائل و مشکلات کانون ناشنوایان استان تشکیل شده که بتوان مشکلات این قشر از جامعه را رفع کرد.

وی با تاكيد بر ضرورت بررسي مشكلات و نيازهاي مشترك ناشنوایان، بیان کرد: باید زمینه اجرای برنامه هاي فرهنگي، ورزشی را برای این قشر فراهم و دوره های آموزشي مورد نیاز برای حرفه آموزی و ایجاد اشتغال برگزار کرد.

میرزاد بر ایجاد فضای مستقل برای فعالیت های مختلف ناشنوایان تاکید کرد و گفت: دستگاه های متولی باید اقدامات لازم در خصوص فراهم سازی فضای مورد نیاز این قشر از جامعه را انجام دهند.

وی خاطرنشان کرد: خدمت به جامعه هدف بهزیستی به ویژه ناشنوایان، کاری خدایی و دارای ارزش معنوی است و مدیران هم وظیفه دارند برای رفع مشکلات آنها تلاش کنند.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان اضافه کرد: توجه به ناشنوایان بسیار مهم است و همكاری همه را طلب می كند.

میرزاد بیان کرد: دستگاه های مختلف و بخش دولتی برای ارتقای ورزش ناشنوایان در استان كارهای خوبی انجام داده اند ولی به هیچ وجه كافی نیست و باید همكاری ها و حمایت ها افزایش یابد.

وی بر شناسایی توانایی های ناشنوایان تاکید کرد و گفت: شناسایی توانایی های آنان به جامعه، افزایش اطلاعات و آگاهی والدین درباره اهمیت طرح غربالگری، پیگیری مشکلات کودکان ناشنوا و استفاده از برنامه های توان بخشی از وظایف دستگاه های متولی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

شماره خبر : ١٩٢٤٢
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.