دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در بندرعباس با حضور استاندار هرمزگان گشایش یافت


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٢٣٠

تاریخ:1398/06/21نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در بندرعباس با حضور استاندار هرمزگان گشایش یافت

نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ویژه بازگشایی مدارس با حضور دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در بندرعباس گشایش یافت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، استاندار هرمزگان پس از گشایش این نمایشگاه عنوان کرد: در این نمایشگاه کالاها و اقلام مورد نیاز سال تحصیلی در آستانه بازگشایی مدارس با قیمت مناسب در دسترس مردم قرار گرفته است.

وی ادامه داد: برخی از کالاهای عرضه شده در این نمایشگاه با قیمت یارانه ای و سایر اقلام نیز ۱۵ تا ۲۰ درصد کمتر از قیمت بازار به فروش می رسند.

همتی افزود: در این نمایشگاه ۳۰۰ غرفه به مدت ۱۰ روز کالاهای مورد نیاز در آستانه بازگشایی مدارس را در محل دائمی نمایشگاه های بندرعباس عرضه می کنند.

استاندار هرمزگان خواستار نظارت مردم بر بازار شد و بیان داشت: موفقیت در نظارت بر بازار در گروی همکاری و مشارکت مردم است و لازم است که مردم در صورت مشاهده تخلف در بحث قیمت و کیفیت کالا آن را به بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان گزارش و اطلاع دهند.

شایان ذکر است؛ در نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ویژه بازگشایی مدارس، نوشت افزار، کیف و کفش و لباس مدارس تولید داخلی با کیفیت و قیمت مناسب عرضه شده است.

این نمایشگاه تا ۳۰ شهریور در محل دائمی نمایشگاه‌ها واقع در سه راه جهانبار بندرعباس دایر است.شماره خبر : ١٩٢٣٠
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.