پنج شنبه ١٦ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > رسانه ها اخبار پر محتوا و امید بخش تولید کنند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٢١٣

تاریخ:1398/06/17


سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
رسانه ها اخبار پر محتوا و امید بخش تولید کنند

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: دشمن قصد دارد با اقداماتی سطحی، نسبت به اعتماد عمومی مردم به دولتمردان کشور خدشه وارد کند، در چنین شرایطی این وظیفه اصحاب رسانه است تا با تولید اخبار پر محتوا و امید بخش، مردم را در جریان عملکرد واقعی دولت قرار دهند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر عباس میرزاد در جلسه شورای اطلاع رسانی استان هرمزگان، با اشاره به تحریم های ظالمانه دشمن بر علیه کشور، افزود: امروز در یک مرحله بزرگ گذار تاریخی قرار گرفته ایم و این رسانه های جمعی هستند که می توانند با تولید اخبار امید بخش در حکم متولیان تبلیغات جنگ اقتصادی عمل کنند.

وی اضافه کرد: اهمیت این نقش زمانی پررنگ تر می شود که بدانیم امروز دشمن قصد دارد با اقداماتی سطحی، نسبت به اعتماد عمومی مردم به دولتمردان خدشه وارد کند.

میرزاد ادامه داد: در چنین شرایطی این وظیفه اصحاب رسانه است تا با تولید اخبار پر محتوا و امید بخش ضمن کوتاه کردن فاصله بین مردم و مسئولان حفره های نا امیدی دل شهروندان را پر کنند.

وی افزود: در شرايط حساس كنوني كه كشور براي تداوم مسير اقتدار نيازمند وحدت و آرامش بوده و دغدغه‌هاي اقتصادي امروز مردم به‌عنوان اولويت اساسي دولت و حاكميت مطرح است، تلاش براي جنجال‌سازي بي‌ثمر و ايجاد ناامني روحي و رواني براي مردم، مصداق كامل آب در آسياب دشمن ريختن است.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تاکید کرد:  رسانه ها بايد در برابر جنگ اقتصادي و رواني دشمنان عليه کشور و دولت نقش آفريني كنند و اين موضوع بايد در دستور كار شواری اطلاع رسانی قرار گيرد.

وی تصریح کرد: براي آنكه بتوان يك اطلاع رسانی منسجم در اين استان داشته باشيم بايد همه فعالان حوزه رسانه يك همگرايي، هم افزايي و وحدت رويه خوبي داشته باشند چرا كه در چنين شرایطي مي توان شاهد رشد و توسعه همه جانبه در همه بخش هاي هرمزگان باشيم.

میرزاد رمز موفقیت در برابر دشمن را وحدت، هماهنگی و انسجام با محوریت ولایت مطلقه فقیه دانست و بیان کرد: ولایت، مردم و مسئولان سه ضلع مهم برای خنثی کردن توطئه‌های دشمن هستند.

وی همچنین تصریح کرد: خنثی کردن توطئه‌های دشمنان و امیدوار کردن مردم فعالیت شبانه‌روزی و مخلصانه رسانه ها و مسئولان مانند دوران دفاع مقدس را می‌طلبد.

شماره خبر : ١٩٢١٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/15

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.