پنج شنبه ١٦ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > اداره کل امور شهری و شوراهای استانداری هرمزگان رتبه برتر کشور را به دست آورد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٢١٢

تاریخ:1398/06/17


مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری هرمزگان خبر داد:
اداره کل امور شهری و شوراهای استانداری هرمزگان رتبه برتر کشور را به دست آورد

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری هرمزگان گفت: در سال جاری از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور اداره کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری هرمزگان در ثبت عملکرد بودجه شهرداری ها به عنوان سومین اداره کل برتر در کشور معرفی شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، صفر صادقی پور ضمن اعلام این مطلب افزود: سامانه یکپارچه بودجه در راستای اجرای ماده ۴۶ قانون برنامه توسعه پنجم کشور مبنی بر بسط دولت الکترونیک و ارائه خدمات الکترونیکی در حوزه مالی شهرداری ها و دهیاری ها ایجاد شده که بخشی از آن اجرای الکترونیکی ثبت بودجه شهرداری ها و دهیاری های کشور است.

وی اضافه کرد: شهرداری ها بودجه سالانه اعم از بودجه مصوب، اصلاحیه و متمم را در سامانه ثبت و بارگزاری می کنند و استان های برتر هر ساله  از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور معرفی می شوند.

وی تصریح کرد: در سال جاری از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، اداره کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری هرمزگان در ثبت تفریغ بودجه سال ۱۳۹۷ با ثبت ۹۷ درصدی عملکرد بودجه به عنوان سومین اداره کل برتر در کشور معرفی شد.

شماره خبر : ١٩٢١٢
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/15

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.