پنج شنبه ٠٩ بهمن ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > قدردانی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر زیارتعلی از استاندار هرمزگان به دلیل حمایت و کمک به توسعه شهر زیارتعلی و بخش رودخانه


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٢١٠

تاریخ:يکشنبه ١٧ شهريور ١٣٩٨قدردانی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر زیارتعلی از استاندار هرمزگان به دلیل حمایت و کمک به توسعه شهر زیارتعلی و بخش رودخانه

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر زیارتعلی بخش رودخانه شهرستان رودان، از دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان به جهت حمایت و کمک به توسعه شهر زیارتعلی و بخش رودخانه تشکر و قدردانی کردند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر زیارتعلی بخش رودخانه شهرستان رودان دیدار و گفتگو کرد.

استاندار هرمزگان در این دیدار با تاکید بر لزوم تلاش گسترده شهرداری ها و شوراها برای خدمت به مردم، عنوان کرد: از شهرداران فعال و پرتلاش برای انجام خدمات مطلوب، حمایت می‌کنیم.

وی ادامه داد: شهرداری ها از ظرفیت مردم برای اجرای فعالیت های فرهنگی، مذهبی و عمرانی استفاده کنند.

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر زیارتعلی در این دیدار، از دکتر همتی استاندار هرمزگان به جهت حمایت و کمک به توسعه شهر زیارتعلی و بخش رودخانه تشکر و قدردانی کردند.

شهردار زیارتعلی نیز در این دیدار، گفت: ساخت یادمان شهدای گمنام زیارتعلی به همت استاندار هرمزگان به بهترین شکل انجام شد.

خوبیاری افزود: احداث جاده ارتباطی مناسب از خواسته‌های مهم مردم بخش رودخانه بود که این کار با حمایت استاندار هرمزگان، با جدیت در حال انجام است.

وی بیان داشت: پیشرفت بسیار مناسب جاده های روستایی این بخش نشان از توجه دولت تدبیر و امید به توسعه و  آبادانی روستاهاست.

شهرام خادمی عضو شورای شهر زیارتعلی نیز در این دیدار، اظهار داشت: ساخت جاده ارتباطی مناسب در بخش رودخانه به همت استاندار هرمزگان بدون وقفه در حال انجام است.

استاندار هرمزگان در این دیدار ضمن بررسی درخواست های شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر زیارتعلی، دستور رفع مشکلات مطرح شده را به معاون عمرانی استانداری هرمزگان، صادر کرد.

شماره خبر : ١٩٢١٠
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/11/08

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.