يکشنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > مجموعه دولت برای خدمتگزاری شایسته و خوب به ملت ایران اسلامی در حال تلاش است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٨٦٩

تاریخ:1398/06/02


استاندار هرمزگان در آیین تجدید میثاق با شهیدان به مناسبت آغاز هفته دولت:
مجموعه دولت برای خدمتگزاری شایسته و خوب به ملت ایران اسلامی در حال تلاش است

استاندار هرمزگان گفت: تمامی مجموعه دولت برای خدمتگزاری شایسته و خوب به ملت ایران اسلامی در حال تلاش است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در آیین تجدید میثاق با شهیدان که به مناسبت آغاز هفته دولت در گلزار شهدای بندرعباس برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و سایر شهدای دولت، عنوان کرد: تمامی مجموعه دولت برای خدمتگزاری شایسته و خوب به ملت ایران اسلامی در حال تلاش است.

وی ادامه داد: دولت با کوشش شبانه روزی در راستای ایجاد رفاه بیشتر برای مردم تلاش می‌کند.

استاندار هرمزگان افزود: با وجود تمامی توطئه ها و تحریم های دشمنان اما ملت ایران با اقتدار و مقاومت و ایستادگی توانسته در جنگ اقتصادی با دشمنان موفق باشد و بر دشمنان غلبه نماید.

همتی تصریح کرد: ایران اسلامی با تکیه بر ظرفیت های داخلی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و شکوفایی و رونق تولید گام بر می دارد.

وی گفت: با تلاش های صورت گرفته در هفته دولت سال جاری شاهد افتتاح ۶۲۰ پروژه با اعتبار بیش از هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان در استان هرمزگان خواهیم بود.

شایان ذکر است؛ در این مراسم که همزمان با آغاز هفته دولت برگزار شد، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر عبادی زاده  نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان با نثار گل به مقام شامخ شهیدان در گلزار شهدای بندرعباس ادای احترام نمودند.

شماره خبر : ١٨٨٦٩
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.