يکشنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > افتتاح، بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی ۶۴۴ پروژه همزمان با هفته دولت در استان هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٨٦٨

تاریخ:1398/06/02


دکتر همتی در شورای برنامه ریزی و توسعه استان خبر داد:
افتتاح، بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی ۶۴۴ پروژه همزمان با هفته دولت در استان هرمزگان

استاندار هرمزگان از افتتاح، بهره‌برداری و همچنین آغاز عملیات اجرایی ۶۴۴ پروژه با اعتبار بیش از دو هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان همزمان با هفته دولت سال جاری در استان هرمزگان خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان هرمزگان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و فرارسیدن هفته دولت، عنوان کرد: دولت جمهوری اسلامی ایران برآمده از متن مردم است و تلاش می کند تا خدمتگزار شایسته و صدیق برای مردم ایران اسلامی باشد.

وی ادامه داد: با تلاش تمامی دستگاه‌های اجرایی در هفته دولت سال جاری در سراسر هرمزگان در مجموع شاهد افتتاح، بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی ۶۴۴ پروژه با اعتبار بیش از دو هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان خواهیم بود.

استاندار هرمزگان افزود: در این هفته تعداد ۶۲۰ پروژه با اعتباری بالغ بر هزار و ۸۰۴ میلیارد تومان در همه شهرستان‌های هرمزگان افتتاح می‌شود.

همتی تصریح کرد: همچنین عملیات اجرایی ۲۴ پروژه با اعتبار ۳۶۵ میلیارد تومان طی این هفته در استان هرمزگان آغاز می شود.

وی خاطرنشان کرد: این طرح‌ها و پروژه‌ها در حوزه‌های مختلف شامل کشاورزی، منابع طبیعی، حمل و نقل، انرژی، صنعت و معدن، مسکن و عمران شهری و روستایی، آموزش، بهداشت و درمان، ورزش، ارتباطات و فناوری اطلاعات، منابع آب، رفاه و تامین اجتماعی، محیط زیست، فرهنگ و هنر و رسانه و گردشگری به بهره برداری خواهد رسید.

شماره خبر : ١٨٨٦٨
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.