دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > پیام استاندار هرمزگان به مناسبت هفته دولت


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٨٦٧

تاریخ:1398/06/02پیام استاندار هرمزگان به مناسبت هفته دولت

استاندار هرمزگان با صدور پیامی، فرارسیدن هفته دولت را به تمامی کارکنان پرتلاش مجموعه دولت در استان هرمزگان تبریک گفت و از کوشش های خستگی ناپذیر آنان تشکر و قدردانی نمود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، در پیام دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان آمده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

هفته دولت یادآور یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر است که الگوهای جاودانه خدمت صادقانه به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشند.

دولت به عنوان قوه مجریه کشور، نهادی برآمده از رای مستقیم مردم است و ارتباطی تنگاتنگی با بدنه جامعه در راستای ارائه خدمات مطلوب دارد.

دولت های مختلف در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، برای خدمتگزاری تلاش نموده اند و در این میان شهیدان رجایی و باهنر نمونه مدیران پاکدست، خدمتگزار، کوشا و پرتلاش در مجموعه دولت‌های جمهوری اسلامی ایران هستند.

پیشرفت های بزرگ ایران اسلامی در طول بیش از ۴۰ سال گذشته با کوشش مداوم و خستگی ناپذیر تمامی ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ویژه مدیران و کارکنان دولت به دست آمده است.

دولت های یازدهم و دوازدهم به ریاست دکتر روحانی رئیس محترم جمهور توانسته‌اند،‌ اقدامات بزرگ و مهمی را در کشور رقم زده و با تدبیر خود امید را برای کشور به ارمغان بیاورند.

در این دوره از خدمتگزاری دولت و به ویژه در دوره دولت دوازدهم، تمرکز ویژه‌ای در راستای توسعه و رونق اقتصادی به ویژه در حوزه تولید و اقتصاد دریا محور در هرمزگان صورت گرفته و طرح ها و پروژه های بزرگ اقتصادی و عمرانی در این استان با تکیه بر سرمایه گذاری بخش خصوصی و ایجاد زیرساخت ها و شرایط مناسب از سوی دولت در حال اجراست و نوید بخش آینده ای درخشان به ویژه تا سال ۱۴۰۰ برای هرمزگان می باشد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، فرارسیدن هفته دولت را به ملت شریف ایران، محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی، ریاست محترم جمهور، اعضای هیئت دولت و به ویژه کارکنان پرتلاش مجموعه دولت در استان هرمزگان تبریک عرض می نمایم و با قدردانی از کوشش های آنان، امیدوارم روز به روز شاهد موفقیت های بزرگ دولت در ایران اسلامی باشیم.


فریدون همتی

استاندار هرمزگان

شماره خبر : ١٨٨٦٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.