يکشنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > اصلاح ساختار و فرآیند صدور مجوزهای سرمایه گذاری در دستور کار دستگاه های اجرایی قرار گیرد/ ضرورت تدوین بانک اطلاعاتی طرح های سرمایه گذاری در هرمزگان/دستگاه‌های اجرایی تمامی ظرفیت های قانونی خود را برای رونق فضای کسب و کار بکار گیرند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٨٣٩

تاریخ:1398/05/31


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
اصلاح ساختار و فرآیند صدور مجوزهای سرمایه گذاری در دستور کار دستگاه های اجرایی قرار گیرد/ ضرورت تدوین بانک اطلاعاتی طرح های سرمایه گذاری در هرمزگان/دستگاه‌های اجرایی تمامی ظرفیت های قانونی خود را برای رونق فضای کسب و کار بکار گیرند

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: اصلاح ساختار و فرآیند صدور مجوزهای سرمایه گذاری در دستور کار دستگاه‌های اجرایی قرار گیرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج  حیدری  در جلسه کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری استان هرمزگان با اشاره به اهمیت رونق فضای کسب و کار استان، عنوان کرد: دستگاه‌های اجرایی همه ظرفیت های قانونی خود را برای بهبود فضای کسب و کار و رفع موانع و مشکلات پیش روی این عرصه بکار ببرند.

وی با تاکید بر رفع موانع پیش روی سرمایه‌گذاران، خاطرنشان کرد: اصلاح ساختار و فرآیند صدور مجوز های سرمایه گذاری و حذف قوانین غیر ضروری در دستور کار دستگاه‌های اجرایی قرار گیرد تا زمینه جذب سرمایه‌گذاری ها در هرمزگان بیش از پیش سرعت گیرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان اظهار داشت: کلیه اطلاعات مربوط به طرح های سرمایه‌گذاری توسط دستگاه های اجرایی به مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان منعکس شود تا بانک اطلاعاتی کامل از میزان سرمایه‌گذاری ها در استان تهیه و تدوین  گردد.

حیدری با تاکید بر عملیاتی شدن مصوبات کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری استان، تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی عملیاتی شدن مصوبات کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری را جهت تصویب در شورای برنامه‌ریزی دنبال نمایند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با اشاره به اهمیت تدوین بانک اطلاعاتی طرح های سرمایه گذاری استان، عنوان کرد: تدوین بانک اطلاعاتی طرح های سرمایه گذاری بی نام توسط دستگاه های اجرایی دنبال و تهیه نقشه راه سرمایه‌گذاری استان توسط دستگاه های اجرایی ذیربط با همکاری استانداری، سازمان مدیریت و برنامه ریزی و اداره کل امور اقتصادی و دارایی پیگیری شود.

شماره خبر : ١٨٨٣٩
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.