دوشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > حضور فرمانداران، اعضا و روسای کمیته های ستاد انتخابات هرمزگان در دومین دوره آموزشی مجریان و دست اندرکاران برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٨٣٣

تاریخ:1398/05/30


رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات هرمزگان خبر داد:
حضور فرمانداران، اعضا و روسای کمیته های ستاد انتخابات هرمزگان در دومین دوره آموزشی مجریان و دست اندرکاران برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات هرمزگان از برگزاری دوره آموزشی مجریان و دست اندرکاران انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در روزهای ۳۰و ۳۱ مرداد ماه در مشهد مقدس و در جوار حرم مطهر ثامن الحجج حضرت علی بن موسی الرضا (ع) خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان هرمزگان، فاطمه رکن الدینی ضمن اعلام این خبر افزود: وزارت کشور از ابتدای امسال برنامه ریزی های مربوط به برگزاری دوره های ۱۰ گانه آموزشی فرمانداران و بخشداران سراسر کشور با هدف ارتقاء دانش انتخاباتی و مدیریت بهینه اجرای آن انجام داده که از امروز چهارشنبه این دوره به مدت دو روز در مشهد مقدس برگزار می شود.

وی افزود: در این دوره ها علاوه بر مجریان، هیات های بازرسی نیز حضور دارند تا با آخرین تغییرات قانون و دستورالعمل های انتخاباتی و شرح وظایف خود آشنا شوند و مباحثی همچون مدیریت اجرایی انتخابات، حفاظت و امنیت انتخابات، مسائل حقوقی انتخابات، انتخابات الکترونیکی و مباحث مالی و پشتیبانی انتخابات مطرح خواهد شد.

رکن الدینی خاطر نشان کرد: اعضای ستاد انتخابات و فرمانداران استان های بوشهر، مرکزی، خراسان شمالی، ایلام و هرمزگان  استانها مهمانان این دوره آموزشی به میزبانی ستاد انتخابات کشور در مشهد هستند.

شماره خبر : ١٨٨٣٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/19

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.