يکشنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > لزوم تسریع در روند تعیین تکلیف پرونده های متقاضیان دریافت تسهیلات اشتغالزایی و جذب تسهیلات رونق تولید


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٨٠٣

تاریخ:1398/05/27


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
لزوم تسریع در روند تعیین تکلیف پرونده های متقاضیان دریافت تسهیلات اشتغالزایی و جذب تسهیلات رونق تولید

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: با توجه به اهمیت موضوع اشتغال، مدیران بانک ها با همکاری دستگاه‌های اجرایی پرونده های متقاضیان دریافت تسهیلات اشتغالزایی را تعیین تکلیف نمایند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان با اشاره به اهمیت و ضرورت حمایت از بخش تولید، خاطرنشان کرد: با همراهی مجموعه اعضای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، تاکنون اقدامات خوبی در زمینه حمایت از بخش تولید صورت پذیرفته است که نیازمند تقویت بیش از پیش است.

وی افزود: پرداخت تسهیلات اشتغالزایی از سوی بانک های عامل باید تسریع شده و مدیران عامل بانک‌ها با افزایش نظارت ها، روند پرداخت تسهیلات را سرعت بخشند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: مدیران عامل بانک‌های استان اگر در مسیر پرداخت تسهیلات اشتغالزایی با موانع و مشکلات روبرو هستند موانع مورد نظر را به کارگروه منعکس تا با اتخاذ تدابیر مناسب مرتفع گردد.

حیدری تصریح کرد: پرونده های متقاضیان تسهیلات اشتغال‌زایی با سرعت عمل مناسب از سوی بانک‌های عامل در هرمزگان تعیین تکلیف گردد تا سهم استان از محل تسهیلات رفع موانع تولید و اشتغالزایی به طور کامل جذب گردد.

وی اظهار داشت: تسهیلاتی که در راستای حمایت از بخش تولید و اشتغالزایی پرداخت می گردد متعلق به بیت المال است و باید با نظارت مناسب در محل مورد نظر خود صرف گردد و آثار اجرای طرح ها در جامعه ملموس باشد.

شماره خبر : ١٨٨٠٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.