دوشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > دیدار استاندار هرمزگان با فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی/پیگیری استفاده از مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در اجرای طرح های توسعه‌ای و عمرانی هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٧٦٠

تاریخ:1398/05/22دیدار استاندار هرمزگان با فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی/پیگیری استفاده از مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در اجرای طرح های توسعه‌ای و عمرانی هرمزگان

دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان با دکتر سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، دیدار و گفتگو کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در این دیدار طرح هایی را به منظور مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در اجرای آنها پیشنهاد داد.

احیاء و نوسازی باغات فرسوده استان، احداث گلخانه محصولات کشاورزی در شهرستان بشاگرد، احداث آزاد راه بندر عباس - سیرجان، سرمایه گذاری در معادن استان، اجرای پروژه های عمران شهری، توسعه سکونت در جزایر استان، مشارکت در اجرای نوسازی بافت فرسوده و احداث سد گابریک از جمله این طرح های پیشنهادی بود.

در این دیدار مقرر شد که مدیران هولدینگ های زیر مجموعه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در حوزه های دریایی، عمرانی، راه و مسکن، معدن و کشاورزی هفته آینده به منظور بررسی نحوه مشارکت در طرح های پیشنهادی، به هرمزگان سفر کنند.

شماره خبر : ١٨٧٦٠
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/19

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.