دوشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > افزايش پروازهای مسافری استان هرمزگان در دستور كار قرار گرفت/پرواز جاسک - تهران راه‌اندازی می‌شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٧٥٩

تاریخ:1398/05/22


با پیگیری استاندار هرمزگان در دیدار با رئيس سازمان هواپيمايی كشوری انجام شد؛
افزايش پروازهای مسافری استان هرمزگان در دستور كار قرار گرفت/پرواز جاسک - تهران راه‌اندازی می‌شود

با پیگیری استاندار هرمزگان در دیدار با رئيس سازمان هواپيمايی كشوری، افزايش پروازهای مسافری اين استان در دستور كار قرار گرفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در دیدار با رئيس سازمان هواپيمايی كشوری بر لزوم توسعه پروازهاي استان هرمزگان با برقراري پروازهاي روزانه ابوموسي - بندرعباس و همچنین راه‌اندازی پرواز جاسک - تهران تاکید کرد که این موضوع با موافقت رئيس سازمان هواپيمايي كشوري در دستور کار این سازمان قرار گرفت.

استاندار هرمزگان به اهميت توسعه سواحل مكران و لزوم برخورداري این منطقه از امكان استفاده بهينه از حمل و نقل هوايي اشاره کرد و نقش حمل و نقل هوایی را در توسعه سواحل مکران بسیار مهم برشمرد.

شایان ذکر است؛ در این دیدار مقرر شد، در راستاي افزايش پروازها به سواحل شرقي كشور برای انجام هفته اي دو پرواز از تهران به جاسک و بالعكس برنامه ريزي شود.

همچنین در حال حاضر هفته اي دو پرواز از بندرعباس به ابوموسي انجام مي شود كه مقرر شد اين پروازها به صورت روزانه از بندرعباس به ابوموسي انجام و از 2 پرواز در هفته به 7 پرواز برسد.

علي عابدزاده رئيس سازمان هواپيمايي كشوري نيز در این دیدار تاكيد كرد: حمل ونقل هوايي حتي الامكان تلاش خواهد كرد در توسعه این مناطق در هرمزگان نقش بايسته ايفا كند.

شماره خبر : ١٨٧٥٩
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/19

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.