دوشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > هرمزگان دومین استان جوان کشور است و توجه ویژه به این قشر عظیم امری ضروریست


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٧٥٨

تاریخ:1398/05/22


سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
هرمزگان دومین استان جوان کشور است و توجه ویژه به این قشر عظیم امری ضروریست

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: هرمزگان دومین استان جوان کشور است که در امور جوانان نیاز به توجه ویژه وزارت ورزش و جوانان دارد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر عباس میرزاد در دیدار با دکتر آل اسحاق مدیرکل دفتر طرح های ملی و فراگیر جوانان وزارت ورزش و جوانان، به ظرفیت های استان هرمزگان اشاره کرد و گفت: این استان ظرفیت های بی شمار خدادادی دارد که جمعیت بالای جوان نیز یکی این ظرفیت های بی نظیر استان هرمزگان است.

وی اضافه کرد: برای مردم این استان، زمینه توجه به جوانان و اشتغال برای آنان اقدامی مهم و در این مسیر وزارت ورزش و جوانان در حوزه پرداخت تسهیلات و ایجاد شغل در شهرها و روستاها می تواند نقش اساسی داشته باشد.

میرزاد تاکید کرد: با توجه به شرایط فعلی اقتصادی کشور، در استان هرمزگان با مدیریت کارآمد استاندار محترم جناب آقای دکتر همتی در حوزه های مختلف سرمایه گذاری و اشتغال فعالیت های مهم و بزرگی در حال رقم خوردن است.

وی خاطر نشان کرد: تمامی اقدامات صورت گرفته در هرمزگان به منظور حرکت در مسیر رشد و توسعه این استان بوده که جوانان نقش بسزایی در تحقق آن دارند.

شماره خبر : ١٨٧٥٨
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/19

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.