دوشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > طرح محله پاک نیازمند تلاش جدی دستگاه های متولی و مشارکت حداکثری اهالی محلات آسیب پذیر است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٧٥٧

تاریخ:1398/05/22


سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تاکید کرد:
طرح محله پاک نیازمند تلاش جدی دستگاه های متولی و مشارکت حداکثری اهالی محلات آسیب پذیر است

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: برای اجرایی شدن طرح محله پاک و عاری از مواد مخدر بیش از هر چیزی نیاز به تلاش جدی دستگاه های متولی و حضور و مشارکت حداکثری مردم محلات آسیب پذیر و همراهی آنها وجود دارد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر عباس میرزاد در جلسه بررسی مسائل و مشکلات محله آیت الله غفاری در دفتر تسهیلگری این محله، افزود: تجربه نشان داده که مشارکت مردمی می تواند کارهای بزرگ و سخت را سهل و آسان کند و هیچ گاه مسئولان به تنهایی و بدون حضور مردم نمی توانند تحولی اساسی را خصوصا در حوزه اجتماعی در منطقه ای ایجاد کنند.

وی تاکید کرد: در حال حاضر استان هرمزگان دارای ۱۵ محله آسیب پذیر است که مردم اکثر این محلات خواستار تغییرات اساسی  در وضعیت اجتماعی آنها هستند و این امر می‌تواند نقطه عطفی در کاهش و رفع آسیب های اجتماعی اینگونه محلات باشد.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان بر تهیه طرح جامع محله پاک در آینده نزدیک تاکید کرد و گفت: این طرح باید ابتدا به صورت آزمایشی در یکی از محلات آسیب پذیر بندرعباس اجرایی و پس از رسیدن به نتیجه مطلوب در سایر محلات آسیب پذیر استان اجرایی خواهد شد.

شماره خبر : ١٨٧٥٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/19

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.