دوشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > شکوه و عظمت وحدت و یکپارچگی مسلمانان در عید سعید قربان تبلور می یابد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٧٥٠

تاریخ:1398/05/21


استاندار هرمزگان ضمن تبریک عید سعید قربان، عنوان کرد:
شکوه و عظمت وحدت و یکپارچگی مسلمانان در عید سعید قربان تبلور می یابد

استاندار هرمزگان گفت: عید قربان از ایام مبارک و خجسته برای همه مسلمانان است و در این روز بزرگ شکوه و عظمت وحدت و یکپارچگی مسلمانان تبلور می یابد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی با تبریک فرارسیدن عید سعید قربان، عنوان کرد: ماه ذی الحجه از ایام مبارک برای مسلمانان است و مردم مسلمان در این ایام آداب حج را در سرزمین وحی به جا می آورند.

وی ادامه داد: عید قربان از ایام مبارک و خجسته برای همه مسلمانان است و در این روز بزرگ شکوه و عظمت وحدت و یکپارچگی مسلمانان تبلور می یابد.

استاندار هرمزگان افزود: عید قربان، عید از خود گذشتن در راه خداوند متعال است.

همتی با اشاره به وجود وحدت اسلامی در کشور ما و به ویژه در استان هرمزگان، خاطرنشان کرد: در هنگام انجام مناسک حج به ویژه در عید قربان، شاهد اتحاد و همبستگی میان ملت‌های مسلمان هستیم و باید این آموزه مهم را در طول زندگی خود همواره جاری سازیم.

وی گفت: اینجانب فرارسیدن دهم ذی الحجه، عید سعید قربان را به تمامی مسلمانان به ویژه ملت ایران و مردم استان هرمزگان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و امیدوارم همگان از برکات معنوی این ایام بهره مند شویم.

شماره خبر : ١٨٧٥٠
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/19

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.