دوشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > نقش خبرنگاران در راستای داشتن جامعه ای پویا و فعال بسیار مهم و اثر گذار است/پروژه های بزرگ و مهمی تا پایان سال جاری در استان هرمزگان به بهره برداری می رسند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٧٤٩

تاریخ:1398/05/20


استاندار هرمزگان در آیین تجلیل از خبرنگاران استان:
نقش خبرنگاران در راستای داشتن جامعه ای پویا و فعال بسیار مهم و اثر گذار است/پروژه های بزرگ و مهمی تا پایان سال جاری در استان هرمزگان به بهره برداری می رسند

استاندار هرمزگان گفت: نقش خبرنگاران در جامعه بسیار مهم و اثر گذار است و موجب می شود تا جامعه ای پویا و فعال داشته باشیم.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در آیین تجلیل از خبرنگاران استان هرمزگان با گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار شهید محمود صارمی و سایر شهدای عرصه رسانه، ضمن تبریک روز خبرنگار از تلاش تمامی خبرنگاران تشکر و قدردانی کرد و بیان داشت: نقش خبرنگاران در جامعه بسیار مهم و اثر گذار است و موجب می شود تا جامعه ای پویا و فعال داشته باشیم.

وی ادامه داد: خبرنگاران انسان های فرهیخته و توانمند هستند و خوشبختانه در استان هرمزگان نیز شاهد وجود نیروهای پر تلاشی در عرصه رسانه‌ای هستیم.

استاندار هرمزگان نقش خبرنگاران را در این مقطع زمانی بسیار مهم دانست و افزود: گسترش روحیه امید و نشاط در جامعه یکی از مهمترین اقداماتی است که خبرنگاران می‌توانند در مقابله با اقدامات و توطئه‌های دشمنان انجام دهند.

همتی تصریح کرد: در شرایطی که در مقطع جنگ اقتصادی با دشمنان قرار داریم، انتظار است خبرنگاران با تولیدات فاخر و ارزشمند، تحلیل‌های درست به مردم ارائه دهند تا بتوانیم در این جنگ نیز بر دشمنان غلبه کنیم.

استاندار هرمزگان در بخش دیگری از سخنان خود به اقدامات در حال انجام در این استان اشاره کرد و گفت: تا پایان سال جاری پروژه های بزرگ و مهمی در استان هرمزگان به بهره برداری می رسند که مایه نشاط در استان و کشور خواهند بود.

وی سیاست مهم استان در حوزه شیلات را توجه به پرورش ماهی و پرورش میگو اعلام کرد و اظهار داشت: برای شکوفایی و استفاده مطلوب از این ظرفیت ها در استان، برنامه های بزرگی داریم که با سرمایه گذاری بخش خصوصی در حال اجرا هستند.

وی اضافه کرد: در حوزه توسعه سواحل مکران در شرق هرمزگان نیز طرح ها به طور جدی در حال پیگیری می باشند و اقدامات مهمی از جمله ایجاد پالایشگاه‌های بزرگ و پایانه صادرات نفتی در این منطقه انجام می شود.

استاندار هرمزگان افزود: در حوزه کشتی سازی نیز شاهد رونق خوبی در هرمزگان هستیم و با توجه به وجود توانمندی‌های گسترده در مجموعه کشتی سازی بندرعباس، شناور های بزرگی در این مجموعه در حال ساخت و تعمیر هستند.

همتی احداث آب شیرین کن ها در راستای تامین آب شرب از این طریق و اجرای پروژه های آبخیزداری در سراسر هرمزگان را از دیگر طرح‌های مهم در این استان برشمرد که در حال اجراست.

وی خاطرنشان کرد: برای اینکه این طرح ها و پروژه ها به خوبی به نتیجه برسند به کمک و همراهی خبرنگاران در راستای اطلاع رسانی مناسب در این حوزه نیاز داریم و قطعاً خبرنگاران استان نقش خود را به خوبی ایفا خواهند کرد.

شایان ذکر است، در این مراسم به مناسبت روز خبرنگار، از خبرنگاران، عکاسان خبری و فعالان فضای مجازی استان هرمزگان تجلیل و قدردانی شد.

شماره خبر : ١٨٧٤٩
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/19

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.