دوشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > خبرنگاران با تمام استعداد و ظرفیت خود برای غلبه بر دشمنان در جنگ اقتصادی به میدان بیایند/ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی از رسالت های مهم اصحاب رسانه است/لزوم تلاش بیشتر برای گسترش روحیه امید و نشاط در جامعه


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٧٤٨

تاریخ:1398/05/20


دکتر همتی در آئین اختتامیه ششمین جشنواره ملی مطبوعات خلیج فارس:
خبرنگاران با تمام استعداد و ظرفیت خود برای غلبه بر دشمنان در جنگ اقتصادی به میدان بیایند/ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی از رسالت های مهم اصحاب رسانه است/لزوم تلاش بیشتر برای گسترش روحیه امید و نشاط در جامعه

استاندار هرمزگان گفت: امروز و در شرایط جنگ اقتصادی با دشمنان، خبرنگاران باید وظیفه حساس و مهم خود را به خوبی ایفا کنند و با تمام استعداد و ظرفیت به میدان بیایند و با فرهنگ سازی و تبیین مسائل در حوزه اقتصادی، در راستای خنثی کردن توطئه های دشمنان در این جنگ گام بردارند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در آئین اختتامیه ششمین جشنواره ملی مطبوعات خلیج فارس با تبریک فرارسیدن اعیاد قربان و غدیرخم و روز خبرنگار، عنوان کرد: در دی ماه سال جاری کنگره ملی هزار و ۵۰۰ شهید استان هرمزگان برگزار می شود و از اصحاب رسانه و خبرنگاران استان انتظار داریم تا در راستای برگزاری این کنگره عظیم و باشکوه نقش آفرینی نموده و به خوبی آن را برای افکار عمومی تبیین کنند.

وی در ادامه به نقش مهم رسانه ها در شرایط جنگ اقتصادی با دشمنان اشاره کرد و افزود: در دوران دفاع مقدس نقش رسانه‌ها و خبرنگاران در انعکاس و پیوند زدن روحیه ایثار، فداکاری، شهادت، همدلی و وحدت موجود در جبهه‌ها، با دیگر بخش های جامعه و ایجاد نشاط و آمادگی در تمامی مناطق کشور بسیار مهم و تاثیر گذار بود و این امر موجب شد تا اقشار مختلف مردم با تمام وجود در عرصه دفاع مقدس حضور و مشارکت داشته باشند.

استاندار هرمزگان افزود: امروز و در شرایط جنگ اقتصادی با دشمنان، خبرنگاران باید وظیفه حساس و مهم خود را به خوبی ایفا کنند و با تمام استعداد و ظرفیت به میدان بیایند و با فرهنگ سازی و تبیین مسائل در حوزه اقتصادی، در راستای خنثی کردن توطئه های دشمنان در این جنگ گام بردارند.

همتی تصریح کرد: یکی از اقدامات مهم برای غلبه بر دشمنان در جنگ اقتصادی، تلاش در راستای رونق تولید است و در این بخش مهم خبرنگاران وظیفه دارند تا نقش ملی و انقلابی خود را ایفا کنند و مردم را به سوی حمایت از تولیدات داخلی تشویق نمایند.

وی گفت: رسانه ها نقش بی بدیل و مهمی در رشد و توسعه کشور دارند و گسترش روحیه امید و نشاط و فرهنگ سازی در جامعه از وظایف مهم فعالان این عرصه می باشد.

استاندار هرمزگان تاکید کرد: با انجام کار فرهنگی می توان بر بسیاری از مشکلات غلبه نمود و بخش مهمی از تحقق اقتصاد مقاومتی نیز وابسته به ترویج فرهنگ آن در جامعه است که در این عرصه خبرنگاران باید تلاش وافری داشته باشند.

همتی خاطرنشان کرد: جایگاه خبرنگاران بسیار ویژه و تاثیرگذار است و امروز این قشر در خط مقدم جنگ اقتصادی با دشمنان قرار دارند و نیاز است که تلاش کنند تا این وظیفه مهم خود را به خوبی به پیش ببرند.

استاندار هرمزگان اظهار داشت: ترویج روحیه مقاومت و ایستادگی از مسائلی است که امروز خبرنگاران باید به آن توجه نمود و در این راستا گام بردارند.

وی در پایان از تلاش تمامی خبرنگاران و اصحاب رسانه در استان هرمزگان تشکر و قدردانی نمود.

شماره خبر : ١٨٧٤٨
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/19

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.